Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Спирачна помпа 100С


otgorata

Recommended Posts

Колеги,някой пробвал ли е да монтира спирачна помпа от 105/120 или още по-добре от 105/120 със серво на 100С или да има някаква информация по въпроса.Също така знае ли някой вътре чаркуляците-гумичките и буталцето съвместими ли са за двата модела?Оказа се,че тук по магазините нямат помпи за 100С,а старата е сдала багажа.Варианта за серво много ме блазни...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вале казах ти какъв е варианта режим оригиналната конзола на моргата в Филипово имат конзола с педалите и серво за 25 кинта взимаш си помпите и се радваш на готини спирачки аз филма съм го играл един път ще го повторим. Ама ще трябва и колектор за да има извод за вакуума.

 

междудругото тъкмо си тръгна завчера и изнамерих читавата 13ка. Днес бях също от 12 докъм 15ч ама не се появи. Дръгата седмица даи да се хванем по на сериозно и да ги направим кучките на хаивана :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вале, не са съвместими, защото диаметърът на помпите е различен, освен това на 100-цата стоят хоризонтално, а на 120 вертикално, щуцерите са с различен диаметър и т.н.

 

Мога да ти дам спирачна помпа от 100С 2-ра ръка за 10 кинта и да ти я пратя по Дончо на връщане от Варна.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,някой пробвал ли е да монтира спирачна помпа от 105/120 или още по-добре от 105/120 със серво на 100С или да има някаква информация по въпроса.Също така знае ли някой вътре чаркуляците-гумичките и буталцето съвместими ли са за двата модела?Оказа се,че тук по магазините нямат помпи за 100С,а старата е сдала багажа.Варианта за серво много ме блазни...

 

Буталцата са различни от 105/120, но по софийските магазини се намират все още нови за 100С. И аз имам цяла помпа втора ръка, ама е престояла повече от година без да бачка, та сигурно буталата й са спекли и са за смяна. Ако ще ги сменяш на твоята обаче трябва да провериш отвътре цилиндъра да не е много надран, щото в такъв случай няма да има голям ефект от смяната им...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно,значи са различни и няма да стане така работата по лесния начин...Аз забелязах,че на 105/120 щуцерите са 2x2 едни срещу други,а на 100С са под 90 градуса и няма да има място за помпа от първите,надявах се частите да са съвместими...Остава вариант за смяна на цялата конзола с педалите,ама това за момента е само бегла идея,за сега ще чакам колегата Дончо да се прибере от Варна и да слагаме оригиналната помпа,благодарности за което на Миро!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.