Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Оранжава 105Л!


Skoda_Estelle

Recommended Posts

o632896760585781250.jpg

o632896760591093750.jpg

Тази шкодичка няколко пъти я засичам в Овча Купел 1! На някой от клуба ли е или знаете ли нещо за нея? Този феникс на капака мисля че е рисуван!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази шкодичка е сигорно си я виждал пред Търговския център в единицата до колкото знам е или на шевката или на някой който работи в кафето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сигурно е някой фен човека прикоткайте го към клуба, което ме навежда на мисълта за 'визитни картички' каквто предложи някой колега. като те изкефи дадена кола оставяш на чистачката визитка на която пише нещо от рода:"welkom in da clab >>> www.skodaowner.org"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гласувам с две ръце за визитките

 

съмнявам се тука да има някой който да е против идеята, не си е занимавка и разправия, което на никой не му се занимава и на мен вклуичително (на тая клавиатура нямам "иу" > буквата преди Я :roll: )

 

ето я темата http://www.skodaowner.org/forum/viewtopic.php?t=1297 да не пишем повече тука.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.