Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Умря ми датчика за бензина...


Steven K

Recommended Posts

Датчика за бензина нищо не показва - къде се намира и мога ли сам да си го сменя? Трудно ли е?

 

ПС: форман 92г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Под дясната част на задната седалка е ... има една капачка и под нея се намира датчика . Завинтен е с капачка подобна на пластмасова туба и цветовете на различните жици са означени на него / нищо неможе да се сбърка / само трябва да стягаш после добре за да не ти мирише на бензин като напълниш резервоара.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Ами стигнах до датчика както е описал колегата по горе и той прилича на механизма, който спира водата в тоалетното казанче (поне по старите), при мен пластината която се движеше нагоре надолу се беше изкривила и блокирала, малко я пооправих и сега работи - е не е много точен но ме мързи пак да го отварям да го донастройвам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.