Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Текат ли лихви


Recommended Posts

Спокойно, скоро чух, че ако 2 години не си платиш и държавата не предприеме нищо да си събере парите в тоя период, акта се анулира, т. е дълга ти изчезва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Текат ли лихви за глобите на кат, и ако да какви, има ли гратисен период нещо ала бала, щото въобще не ми се плаща :)

до колкото знам не може да се слага лихва върху глоба според законодателството на РБ

може и да ми е грешна информацията обаче

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама дали правят мазня от сорта "като дължиш глоба = да дължиш данъци", което ти спъва доста администраторни работи?

 

пс максрпм каква е тая СТРАННА мацка на аватара ти ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам човече вчера я видях в гугала и се влюбих в нея, седя по 1-2 мин в една тема и си зяпам аватара, тая коса човече, убииствено ме кефи. Косата прави жената човече, не циците, не гъза. Ако има коса до кръста тя е човека

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сатане ти да не си Тошо от нпмг-то?

 

... а за косите и жените - вече си е субективно. Един съученик ми разправяше как харесва ниски с големи гъзове и перверзни лица. Вече 3+ години е с момиче, което е пълната противоположност на този "идеал" ;) А пък мацката от аватара ми се струва малко стресната... :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сатане ти да не си Тошо от нпмг-то?

 

... а за косите и жените - вече си е субективно. Един съученик ми разправяше как харесва ниски с големи гъзове и перверзни лица. Вече 3+ години е с момиче, което е пълната противоположност на този "идеал" ;) А пък мацката от аватара ми се струва малко стресната... :roll:

Кажи ми какво общо има с Текат ли лихви

Стига писали глупости по темите на хората

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото съм запознат проблем с неплатен акт няма до момента в който не пожелаеш да си платиш данъка на колата. А пък без платен данък няма как да минеш технически преглед, освен ако проверяващия не е супер твой човек и не му кихнеш :) Има и други положения, при които неплатен акт би ти пречил, ама те със сигурност на този етап не те касаят :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mishelle, ами ако нямаш кола или имущество на което да плащаш данъци на твое име ? Мисля че данъците нямат нищо общо с глобите и тая система работи само ако мине номера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма да си плащаш акта и данъците, въртиш един телефон и те водя в младост за 35лв на преглед без да имаш нито колата с тебе нито данъци нито квото и да е :)

като ти изтече акта ще си платиш данъка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма лошо, аз така или иначе няма да мога да мина пак в кат на преглед тъй че ще ти драсна едно лс след нова година, ако още ти се занимава, но неможе да не плащам данъци, това не води до нищо хубаво :) Мерси на всички за отговорите, мисля че ми се изясниха нещата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не могат да ти забранят да си платиш данъка ако не си си платил глобите. Това са глупости. Събирането на данъци и събирането на глоби от общините са съвсем различни механизми, така че не се връзвайте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Текат ли лихви за глобите на кат, и ако да какви, има ли гратисен период нещо ала бала, щото въобще не ми се плаща :)
споко ако не е към общината. към кат немаш лихви. от ноември миналата година не съм си виждал талона/не го и търся той на тях им трябва:)/, пък и за кволи ми е:)/тя книжката кола не кара/ обикалям си бг и си свиркам :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.