Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Малко повечко от 10 000 км с полусинтетика?


BOZZZI

Recommended Posts

Имам да ходя два пъти до морето и май ще навъртя малко повечко километри, а до 10-те хиляди остават около 2000 км. Със сигурност на връщане втория път малко ще ги надхвърля. Да рискувам ли или по-добре не?

 

Колата е Фелиция 1.3 карб/с АГУ, а масълцето е Лемфьордер 10 W 40

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си карам не ами... Сутринта нещо ми изпука в предницата, след което започна да вие отляво. Закарах я на майстора, оставих му я и се върнах вкъщи - бащата е в командировка, яхнах му Фаворита и после се чух с майстора - дискове и накладки (знаех си, ама защо преди морето :evil: ), нооооо... за да бъдат радостта и щастието пълни - оказа се, че изпукването е било от падането на чашката на левия Макферсон. Майсторите ми ме съветват да сменя и двата.

 

Така че още един въпрос - абсолютно задължително ли е да го направя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали да се оплача или да се похваля - чашката на амортисьора просто се беше избушила от ръжтата и опираше в гумата. В резултат на което съм горд собственик на 2 амортисьора Сакс. Кривият диск от едната страна е изял накладката - да му приседне дано :evil: И затова си имам и 2 чисто нови диска ТРВ Лукас и за пълно щастие - накладки от същата марка. Хубавото е, че ми предстоят две пътувания до морето, та поне ще им се изкефя... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честити придобивки колега. За мъзгъта недеи бери грижи. На повечето полусинтетики им дават 15 хилядарки макар че личният ми съвет е като се върнеш и си навъртял към 11к сменяи. Весело изкарване на морето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, колега! Колата е като нова - жалко, че нямам време сега да сменя и задните макферсони барабар с пружините. Но и така си е истинско удоволствие - евала и на майсторетата - смяна амортисьори и дискове - 60 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първото пътуване мина успешно - Шкодето се представи много добре, само дето му сипах бензин - Шел V-Пауър и въобще не вървеше добре. За разлика от на газ - направо се разцепва... Но пък бензинеца го пази от прекалено "изсъхване".

 

Ходихме на Синеморец, отскочихме до Резово, въобще - такива командировки пожелавам на всички!

Тая седмица, живот и здраве, заминаваме за Градина - само че с Полото - да не ни се разсърди :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.