Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Рапид по хемус


Skoda_Estelle

Recommended Posts

Вчера като се пребирахме по магистрала хемус с клиото видяхме един червен RAPID с бели стопове, софииски номер и с доста голям разкрач /---\ на задните колела(щом и приятелката ми ме пита това така ли е? :) ). Много му се накефих и просто как се отличаваше на магистралата от всички останали коли...

Та въпроса ми е на някой колега от форума ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това бях аз :) много бързо избяга ти с това рено ;) Сега след като навартях 2000 км за 2 седмици колата ще влезе малко в бокса за я поизправя с едни нови ладови пружини. Хора все по-малко шкоди(старите) по пътищата, направо екзотични коли са станали :(

да съм видял 4-5 120-ки за 2000км. На изчезване сме ей;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

из София са доста :) нали са по икономични от жигилките и ги карат яко за градска кола .Ама извън града нещо не ги тачат много хората

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Итрил съм ти мненията в тая тема оттук надолу, защото ми писна да те убеждаваме, че колите ни не се чупят постоянно - аз лично всяка седмица ходя без никакви проблеми до вилата с мойта 120ка. И изобщо само пълниш форума с пълни глупости от битов характер. не мисля че колегите ги интересува за личните ти проблеми с кандидатстването. Айде да престанем с глупостите от личен характер. Всеки си има свой проблеми. По натам вече няма да ти давам обяснения защо съм трил, да имаш предвид като ти изчезне мнение! Не ми се ще да излагаш необосновано любимата ни марка и занапред няма да има такива неща.

 

beliq_lebed

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

maxrpm, твоя случай май е изключение. Аз за 10 години шофиране само веднъж ми се е налагало да спирам принудително извън града и се справих с подръчни средства за един час. А колата като я взех преди 13 години беше разкапана от всякъде, повече нямаше накъде. Но сега не се притеснявам да тръгна с нея накъдето и да било извън София. Верно, че е маломощна вече в сравнение с масовите автомобили. Но гори 7/100 извънградско газ в най-лошия случай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rapid, предполагах че си ти, понеше друг червен софииски рапид незнам :mrgreen: ! Браво супер готино се накефих като го видях.

Поздрави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:mrgreen: :mrgreen: Аз пък предпочитам да си я карам извънградско предимно :) Както казах вече за 2000 км. нищо не се скапало само газ съм наливал и 500мл. масълце. и 2 литра вода за чистачките.Това е, колата е карана така че на не пречи на останалите коли в движението(магистралите 110-120) иначе 90-110 на извънградско .

Така че хора моя призив е караите си колите нзвсякъде ;)

Ако ви е страх от закъсване, за 20лв. в алианц си правите застраховка "автоасистънс" и това ще ви спести пари ако викате пътна помощ

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всяка година хода с мойта на морето не се е оплаквала един път, последния 8ми декември в монтана ми блокира стартера ама като си с 4 човека ти пука, все има кой да бутне, на другия ден едни нови втулки и това е, колата трябва да се поддържа за да си сигурен че няма да те остави....общото взето не мисля че 120л е лошо направена технически кола, но мисля че за повечето са полагани много малко грижи.....няма гадна марка има гадни собственици....:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм да имам проблеми с колата по изключение, всеки и всяка кола има неизправности, въпроса е да се решават овреме. Аз не мога да търпя да ми е неизправна колата и веднага гледам да оправя всичко. В моя случай с карбуратора се бяха навързали скапана кутия за въздушния филтър, лошо уплътняване и оттам замърсен карбуратор, а също и скъсана мембранка на вакуума за втората степен, което ми струваше 20 лв за части и едно миене на карба в кореселин.

Истина е, че аз преди години може би в продължение на 2-3 години лека полека я оправях колата, за да мога после да си карам безаварийно. Колко пари съм дал не ми се смята, сигурно можех да си купя някоя западна средна ръка за тях. За труда да не говорим.

Та гледай и ти да планираш кво да правиш с твойта. Лошото е че с пари стават нащата, а също така е и продължителен процес.

За гумите ако си на 13-и мога да ти подаря чифт летни и чифт зимни - не са перфектни, но ще изкарат 1-2 сезона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че какво не и харесвате на извънградско? Аз предпочитам да отида със Шкодата, че си я познавам...Примерно оня ден на село трябваше да дам ток на Форда на баща ми...той даже не усетил как нещо му изцоцало батерията...

 

Единствено климатика ми липсва! Щеше да е много яко да си набичиш климатика, да си извадиш една студена количка от хладилната жабка и да отпърпориш със стотарка към морето във Шкодилака...Ех, мечти!.. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде стига сме обяснявали на маxrpm за колите ни, че не се чупят постоянно - той няма до го проумее, така че излишно. За мен темата е изчерпана а и вече няма връзка с началото така че я заключвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.