Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Господ ми лази по нервите


Recommended Posts

нещо не мога да стопля...... все казваш че нчмаш пари, а сега фиат искаш да си купиш??? продай си колата(шкодата) и с парите си купи това фиатче и готово. и за скраб може да си върнеш твойта и с парите пак да си го купиш.

 

господ за кво ти е виновен не мога да разбера??? и какво като си от стрелбище???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе пари се намират :) Идеята е че попринцип много искам фиатче, а не ми трябват 2 коли, пък и не ми се продава шкодата, а сега това фиатче е на има няма 300метра от нас и ще замине :cry: Това е идеята

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, и на мен ми се къса сърцето като гледам една изоставена Октавийка в Изток, която е приютила бездомни кучета, ама не съм тръгнал да се плача кат вдовичка за мъжки полов орган...Нищо лично, ама недей да флудиш форума.Поздрави!!!Междудругото ако Август имаш път към Варна свиркай да пием по бира, но за това ще пусна отделна тема с телефоните ми преди да замина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Август, ако си мина изпитите, съм в някво село Лозенец на рожден ден за 3-4 дена, а иначе в Изток има една октавия до Техникума по електроника Джон Атанасов, една сива ама са ми разправяли че е цялата само чаропогащници + тва двг то и изглежда супер зле. Има някви изолир бандове по него, не е работа

Има и още една зелена, пак около даскалото в градинката, като го заобиролиш от лявата страна, за нея нищо не знам, само че веднъж и дадох да си пиине биричка щото бях много пиян :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Август, ако си мина изпитите, съм в някво село Лозенец на рожден ден за 3-4 дена, а иначе в Изток има една октавия до Техникума по електроника Джон Атанасов, една сива ама са ми разправяли че е цялата само чаропогащници + тва двг то и изглежда супер зле. Има някви изолир бандове по него, не е работа

Има и още една зелена, пак около даскалото в градинката, като го заобиролиш от лявата страна, за нея нищо не знам, само че веднъж и дадох да си пиине биричка щото бях много пиян :)

 

Ами не говорех за тези двете, зелената я няма вече междудругото, доколкото знам човека си е на село с нея.Айде лека и доходна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен за колко ценни и уникални колици ми се къса сърцето и минавам покрай тях скърцайки със зъби.Под мишницата има място само за 1 диня...Трябва да си наистина богат в днешно време,за да можеш да имаш 2,3,4....8 коли и да ги имаш в добро ако не перфектно състояние.Жалко е,че богати са всички други,но не и млади и надъхани ентусиасти...Ае шибана работа.Нервирам се на тая тема :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хич не се кахърете за фифи като си вземете такова нещо Шкодата ще Ви се струва като Мерцедес :D Аз имах две такива.....побеля ми косата от тях (особенно от второто) така че Фифи=скраб това е верното решение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.