Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda-Police!!! +...


Skoda_Estelle

Recommended Posts

Само на Фелицията какво правят веригите на задните колелета :roll:

Иначе куките сладка дрямка ги е застигнала...В неделя като отивахме към Ст.Загора снимахме 2 наши полицайчета в акция "как се сменя спукана гума на хАстрата" :lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това покоазва че полицията в цял свят е кажи речи на едно ниво що се отнася до интелигетност. И работата по веригите много ги е изморила хаиваните и трябва да и починат после. Никои не каза нищо за 100ка направо ме изкърти с това гребло

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаааа!!! Стотака е готин обаче забележи отношението към рапида :))))))))) Ей това е също готино- винаги най-доброто за рапид :)))

0002prednost_edited4.jpg

0205_policecarschool_edited9.jpg

ШофЪрските умения на поуицаите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен това е резултат от заснемане на филмови сцени. Гледах по кабеларките някакъв евтин американски филм сниман в Чехия, доста полицейски филицийки потрошиха!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, това на първата снимка ако е Шкода......По джантите ли я позна някой? Защо ли ми прилича по врати, прагове и калници на нещо доооооста по-голямо, на Омега например?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

omega с джанти и емблеми на skoda felicia ли?... може, що да не може!

пък за веригите аз се зачудих дали не са ги сложили, за да не им се мята задницата, когато се наложи да карат малко по - бързо...? чак пък толкова зле да са, че да не усетят, че са с предно... нали минават някво обучение за управление в ексртемни условия... :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата от първата снимка е Фелиция. Сравнете я с долните снимки и ще се убедите. Заблудата може би идва от ъгъла и височината на снимане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Араш на последния му клип-Беемвето му гопреследват го точно фелицийки.Според мен от там са снимките!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се ,че сменям за малко темата,но ще може ли името на тази песен на Араш,защото много ме заинтригува.Отново много се извинявам.

 

 

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странна изглежда маневрата (съдейки по следите), с която колата от първата снимка е спряна. Сякаш предните и задните колела нямат нищо общо. Но при всички положения е майтап. То бива тъпотия, но да сложиш вериги на равно и на пасивни колела..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.