Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с централното на Фабия


Guest

Recommended Posts

Здравейте,аз съм нов във Вашия форум.Искам да споделя с Вас за един странен проблем с централното.Колата е Фабия 1,4 ТДИ-12.2003.Проблема е,когато включа централното при яка жега в купето,след 1-2 минути централното си "самоотключва" колата.Проблема не е в алармата и ключалките.В ЕураТек ми предложиха някакъв час за преглед след 1 месец...и аз ги прати по дяволите.Моля за помощ,или насочване към правилния майстор.Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема маи по скоро е в централното нещо... ами намираш си някаква читава фирма за аларми и дано си случил на маистор...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е,че много малко алармаджии св занимават с централно,а други дет го правят ти казват"ааа.тва не сме го слагали ние"....се едно,че ги караш да ти бачкат"бадева".Бтв:Темата я пуснах аз.Защо не ме е изписало като име....и защо не съм си оправил проблема още -незнам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера и аз имах проблем на другата кола с алармата. Натискам да я изключа, ама не сигнализира това да става, а дистанционното бачка. Хмм. отварям вратата и се разпищява... щом отчете консумация и айде се почва едно 20 сек. виене. Ясно беше, че в това си състояние колата не може да се кара и тогава се метнах на безотказното Шкоде, без аларма 8) Та как се реши проблема - един съсед предложи да свалиме акумулатора и да оставиме алармата да се поразреди от напрежението. Така и направихме :arrow: след което алармата си бачкаше на 6. Не знам дали ще помогне при твоя случай, ама нищо не пречи да пробваш. Успех ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеци по-късно...
Проблема при мен не е алармата,а централното..при висока температура в купето се самоотключват вратите

 

Тая твоята кола явно е много прецакана :? Явно са я прали (но не сухо) и се е бъгнало всичко :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема при мен не е алармата,а централното..при висока температура в купето се самоотключват вратите

 

Тая твоята кола явно е много прецакана :? Явно са я прали (но не сухо) и се е бъгнало всичко :?

Поста за централното бе за предишната ми Фабия-1,4 ТДИ.Последните ми постове са за RS-ката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0887 601 759 - занимавам се със СОТ и автоаларми - звънни /виж други проблеми с централно/ - ще я мъчим нещо...

http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic ... 9101#49101

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.