Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Кърпене ?


Moadib

Recommended Posts

За праговете, някой беше писал, че взимат около 50 лв за труд и към 30лв са самите прагове, а за пода не знам, но и за него сигурно там някъде пак ще е цената :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то ние може да си гадаем много колко ти е изгнил пода и колко ще ти вземат. ако от пода нищо не е останало ще трябва да вложиш повече парички.

 

аз правих под есента. изгнилото ми беше където предните калници се свързват с пода, в средата на праговете , където се захваща крика. Поради ползване на оригиналния крик при натоварен автомобил ми се беше изкривил прага и от там дупка. Направи ми майстора и едната вежда, не я е сменил а само махна ръждата и сложи кит. е сега пак си е ръждясала. Всичко ми излезна 55лв като аз си махах седалките и тапицерията.

 

кажи после колко са те скубнали за каква работа

успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мини през двама-трима заварчици да огледат и да кажат цена за пода. За праговете съм писал как сам може да си ги смениш в раздела "Сам се справих". 2х13 лв.=26 лв. Боя - 8-10 лв., кит и грунд още по 6-7 лв, работа - 50-80 лв общо само към 100 лв. става само за праговете. Така че ако мен питаш, приготви си поне 200 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На баща ми смяна на целия под + прагове (праговете ги направиха специално понеже за МВ не се продават) преди 4-5 години му излезе 600 лв.Мога да ти дам координати на майстора, той е в село Лозен,но имай предвид, че е с доста натоварен график.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

колата е станала ебахти красивата с извинение поне по мои критерии, утре ще кача снимки и ще обясна на колегата къде е майстора ако реши да я прави при него

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

купете си телоподаващо, то е избавлението от всички тенекиджии. Аз имам на село някакъв по думите на бащата "електрожен за тънки електроди" и сигурно догодина ще го тествам, но избавлението е едно, телоподаващо и това е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кефи ме как е станала ама не си падам по тоя цвят попринцип, бежавото не е моя цвят :) сложи и прозрачни мигачи така и така си загубил единия, а за спреичето, ами каквото намериш бронзово те държат по един сезон, попринцип и повече ама трябва да търкаш ръждата, да ти се откачи ръката и преобразувател ... не си заслужава. Пръсни ги там с каквото ти дойде и на пролет пак

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чудна ти е станала колата, трябва и на някоя среща да я видим:)

Честито!!!! Задните вежди ....с кит ли са мазани или както им е правено, малко къдрави ми се струват...... така ли са на всичките ни коли,че си мисля че са прави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тея дни минавах през кварталното магазинче и викам на магазинера човече шкодата ти е много грозна, пък той ми се похвали че авера му я е боядисвал и му е излезло без пари, викам добре що не я оправиш, той ааа не сега е супер. Заглеждам се аз в горката колица и гледам как мигачи фарове уплатнение решетка всичко е нащяпано ама със следи като от четка. Викам човече тая кола с четка ли си я боядисвал или с мече :( А той не, с дунапрен :x

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мишел мисля че минах от там в петък, да не кажа убеден :) даже малко нямах мигачи още :) корупт лявата е правена със стъклен кит дясната е сменена....на лявата и нямаше почти нищо, докъто десен праг, вежда и под си ги нямаше....утре ще я снимам на светло....красива е даже доста но като се загледаш отблизо има тук там за доизкусурявне......сега търсиме канал за мазане на новия под с боди 900 и колко беше там

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като дойде при Симо, явно не си обърнал внимание, че на една от Шкодите на джамовете пишеше Шкода клуб :) Аз ти познах колата по боята и по липсата на мигач, ама късно - вече палеше да си ходиш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човек тогава обикалчх за мигачи, не бях спал, а и не съм палил тъй като Симо не можа да ми оправи стартера та се наложи аз да си го оправя :)))) а и масла и тн трябваше да сменям ала бала :) другия път ще те поздравя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.