Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Информация относно закупуването на Октавия


Recommended Posts

Здравейте,

 

Има голяма вероятност към края на годината да си взема кола, спрял съм се на Шкода Октавия Комби 1.8Т 4х4, на старо. Тъй като не знам с колко пари ще разполагам тогава, но се надявам да имам между 12К-15К. Та въпроса ми е дали може да се взема такъв автомобил или само си мечтая и бленувам. Тъй като съм решил, каквото и да взимам ще е след 2002г., бензин над 130к.с. до 150к.с. макс. 110К км. От известно време следя mobile.bg – нещо ми подсказва че няма да е оттам, в Германия от мой човек разбрах, че са по скъпи отколкото тука. Последната идея е да я внеса от Чехия, следя от няколко седмици съответните чешки аналози на mobile.bg. Знам че има доста време до „киселото зеле, капамата и червеното вино”, но реших да попитам.

 

Благодаря предварително.

Чао и със здраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами нашата бащата я докара лично от Чехия през 2001 година,т.е беше на 4 години и 69500 км, за около 12-13 К лв.Обаче двигателя е 1,6, а ти искаш нещо по-специално :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.