Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Spartak акустира във Варна


rsk

Recommended Posts

След доста дълго търсене на платформа, най - накрая успях да си домъкна колата във Варна. Вече е прибрана на топло и чака денят, в който ще започне пълната й реставрацията. Засега обаче няма изгледи да започна скоро, но когато това се случи, ще пусна още снимки, ако ви е интересно,
поздрави от Варна!

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=959813
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=959823
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=959825
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=959828

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хе хе,колега, браво!!! =D> Досега не съм виждал 440 на живо, може ли август да го видя, докато съм във Варна!Пожелавам ти много малко ядове докато го реставрираш и скоро това бижу да се появи по пътищата на Родината! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси gogata,

ядове ще има при всички случаи, но ми е мерак тази кола. лошото е, че имам някои дребни липси, които при желанието ми да я реставрирам абсолютно точно, ми се сртуват големи... например тия пусти стопове, що народ съм разпитал, но Х... за оригинални лайсни не ми се говори...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всъщност наистина изглежда добре, но на снимка... ламарината трябва да се поизпъне, броните са ми боядисани... трябва да се хромира всичко на ново, нова боя и не на последно място доста работа по механиката...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не изглежда зле смятам че няма да е толкова трудно реставрирането. Да прав си че пък не се намират части. Има една зарязана в Пловдив един краен квартал. Мога да проверя тия дни ако си навит да вземем някои чаркуляци. Няма да са в перфектно състояние но мисля че ще е по добре от нищо. Ако си навит кажи да мина да питам и ще ти пиша на лични като гледам да добавя снимки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt118 :smt118 :smt118 :smt103 :smt103 :smt103 :smt041 :smt041 :smt041

 

Без думи останах, както се казва :!:

С кеф да си я реставрираш!

Аз също ще душа наоколо за части!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, да! С най-голям кеф, ама ми откраднаха документите преди време и все не мога да се организирам да отида до КАТ. Две деца от 0 до 2 години и едно дете на 32г. - не е лесно! :D Но пък сложих колани на задните седалки за да мога да возя дечурлигата! Скоро ще се явя на среща!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и така темата се разводни(май обичай ни е станало :lol: ), та да питам аз Какаду или някой друг, има ли опит в слагането на ластични колани (май не се казваха така, ама не се сещам за името им) на такова ретро.Какви са особеностите, от каква кола стават, примерно от Фаворит, Фелиция и тн?Решил съм да слагам такива, понеже не ми се правят компромиси с безопасността,пък и всички знаем колко идиоти се навъдиха по пътищата.НАй-вероятно ще го правя наесен,понеже сега заминавам за Варна,въпреки,че и там мога да ги сложа ако ми дойде музата.Идеята ми е да събера информация още отсега :) .Благодаря на всички предварително за помощта.Поздрави!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hi,

 

Не са ластични а инерционни :)

Бащата сложи от Шкода 120 на 100S. Предполагам че и при теб ще станат.

 

Поздрави

 

PS: Той май механизма е почти идентичен при всички модели. Само закрепването се различава...

 

PS: GOGA, къде си във Варна и кога? Аз за събота и неделя съм там. Ако искаш дрънни една жица (088 9641818) или пусни един msg как е твоя аз да ти звънна като пристигна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога няма дертове стават на всяка кола вземи ги и помисли и ще видиш че въобще не е труден монтажа им. Аз бабата е оборудвах с такива коланчета и сега се чувствам малко по сигурен. На никои не пожелавам да разбере за какво са предназначени коланите разбира се.

 

Гога кажи ако искаш да ти пусна няколко снимки на Лично как е станало. Само че да знаеш че ще ти ги пратя другата седмица че сега съм доста зает тия дни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, :) много е яко, вържеш се с тея инерционните колани и след 100тина км вече ти иде да ги срежеш, или да им пъхнеш едно телче пред ролката да не ти вадят душицата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за отговорите.

 

ПРР , имаш лично :) .

 

Дончо,прати ми когато можеш снимки, може и на мейла ми - gogata1987@abv.bg.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога, и аз съм си монтирал такива колани на 110-ката, някакви турски от битака ги купих - може да минаш да ти ги покажа направо на колата. Обаче се наложи да монтирам механизмите на допълнителни планки, щото долу дупките за коланите са много близо до седалките и не позволяваха последните да се местят назад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гога, и аз съм си монтирал такива колани на 110-ката, някакви турски от битака ги купих - може да минаш да ти ги покажа направо на колата. Обаче се наложи да монтирам механизмите на допълнителни планки, щото долу дупките за коланите са много близо до седалките и не позволяваха последните да се местят назад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митко, ще го оставим за септември, освен ако няма да имаш път към Варна, в такъв случай дрънни една жица да се видим,че миналата година като те гледах на рали Нептун ме досрамя да се запознаем, защо и аз не знам :lol: .Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то срамът беше за мен - за ралито пътувах от София повече от 5 часа нон стоп от ранни зори и точно преди старта задрямах, та подпрях леко по инерция един Мини купър отзад - голям смях падна в публиката:oops:

Май няма да имам път към Варна тая година - вчера се върнах от морето, но бях по на юг...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то срамът беше за мен - за ралито пътувах от София повече от 5 часа нон стоп от ранни зори и точно преди старта задрямах, та подпрях леко по инерция един Мини купър отзад - голям смях падна в публиката:oops:

Май няма да имам път към Варна тая година - вчера се върнах от морето, но бях по на юг...

 

Хахахах,помня го това, даже го имам на снимка, междудругото. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок, стига сме си чатили тука - приятно изкарване по морето и може да се запознаем най-накрая като се върнеш... и да правите снимки, ако се събирате с варненци! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дончо дай да го видим тоя екземпляр, за който споменаваш, ако не те затруднявам разбира се. Въобще, който види 440 Spartak - да свирка: r.kolev@aca.bg аз за един стоп ходих до Троян. там има такава, в отвратително състояние. бях се уговорил със собственика да й взема единствения стоп и каквото си харесам друго, но когато отидох там, се опитаха да ми я продадат цялата за 1500 лв.! най - тъпото беше, че заради това разходих Миро и Ясен с мен и накрая нищо... а колата даже и за скрап не ставаше...

та ако види някой нещо, ще черпя,

благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе то и тая не цвете зарязана е от години с бели номера е направих и няколко снимки ще ти ги донеса на един диск като идвам в Варна. Ще пристигна в петък и се надявам тогава или в събота да се срещнем лично. Стопове има и те специално не са в трагично състояние. За други неща като намеря собственика ще знам повече. До скоро

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер колица!

Аз съм виждал такава на живо преди ....20 години. Супер кола беше ако че и тогава беше стара.

Помня че не му бачкаше стартера на пича и палеше на бутане....НО СТИГАШЕ ДА СЕ ПОДПРЕШ НА НЕЯ и палеше :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.