Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дупки убийци! Национална Инициатива.


Recommended Posts

Всичко се почна одавна, много одавна - когато се появиха колите и пътищата, може би ?

 

 

 

Омръзна ми да гледам как баща ми ежемесечно сменя предница на реното си ... Омръзна ми да чувам - ми не разбра ли той/тя загина преди време в автомобилна катастрофа (често заради дупки, лично съм ставал свидетел) ..

 

пускам тази тема заради тази тук

 

http://vwclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=22918

 

 

Аз лично бих си закарал колата пред народното събрание, бих я заключил и оставил там ако трябва и месец докато не почнат да се оправят дупките. Явно се заформя инициатива да се съберат хора и да има масов протест срещу мързела на хората да оставят хиляди дупки оп пътищата.

 

Сега не съм у нас, на гости съм при баба ми в планината ... от Пазарджик до Пирин пътя беше ужасен, преди верме сме карали с 60-80 сега пове4е от 50 беше абсурд да се оптдържа скорост, дупка до дупка ужас ... в белово поне си вършат работата както трябва Строят горе долу чисто нов път, след това се строи първокласен, но българи ли го строят ? Отговора е - не това са пари и хора дошли от европа, които строят пътища за да ходят лесно до гърция и турция ...

 

Не вярвам да стане нещо, но ако стане Лично аз ЗАЕБАВАМ всякакви ЛИЧНИ АНГАЖИМЕНТИ И ОТИВАМ ДА ПРОТЕСТИРАМ.

 

ТОВА НЕ Е ОБВЪРЗАНО С НИКАКВИ ПАРТИИ ИЛИ ПОЛИТИЧЕСКИ ИСТОРИИ. НА МЕН ЛИЧНО МИ ОМРЪЗНА ДА КАРАМ КАТО НА СЪСТЕЗАНИЕ С ПРЕПЯДСТВИЯ И ГАДЖЕТО ДА МИ МРЪНКА "СТРАХ МЕ Е ОТ КОЛИ" ....

 

Не мисля че ако се организира един ден на 1/10 от форумците ще им е проблем да се дотътрят да изгубят един ден в "протест".

 

 

Дано стане нещо ...

 

 

п.п. Всякакви рейсъри да се преобърнат и да им светне че не трябва да карат като луди, писнало ми е и от такива :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дупките по пътищата особенно в градовете са си цели окопи, я не си я видял я си умрял... :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за и ще участвам. Карал съм във Франция - абе как търсих да видя една дупка или неравност някъде по пътищата и улиците, няма. Равно като тепсия. Така е и в Испания, и в Италиая, и в Австрия, па и в Чехия. Само тука са тия простотии, и на мен ми се раздрънка окачването, колкото и внимателно да минавам през препятствията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога ще се организира това нещо? Аз съм за, бих дошъл, даже мисля да се съберем пред парламента примерно. И едно писмо с подписка отдолу би било добре ако се напише.

 

Peace!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да се организира нещо грандиозно да се пуснат теми и по другите форуми за да се събере яка тълпа. Писнало ни е от празни обещания искаме деиствия. В Пловдив за пореден път кърпиха един основен булевард и горе долу може да се каже че биваше след което в момента го разбиха за да прокарат газификация. По повечето пътища е невъзможно да се кара нормално. Шофьорите са съсредоточени в дупките по пътя а не в пътната обстановка. Трябва да се направи един хубав мощен протест на които да се попита къде са парите от винетките и какво е направено в последните години освен да се краде

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам,четохте ли,но тези травестити от правителството ще ни искат и такса за магистрала (май "толл" се казваше), и такса за винетка!!! :evil: И за какво - за да могат парите да влизат в джоба на шепа путьовци, а ние да продължаваме да слаломираме между кратерите, да си чупим колите и да загиват хора по пътищата,които сигурно и в Афганистан са по-добри и с по-малко дупки!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Афганистан са по-добри и с по-малко дупки!!!

 

При нас идват коли от Кербала... и какво наведеш се под колата и видиш че болта на мотресьора от завода бил жълт и сега пак си е жълт... лъскаво, здраво, се едно е излязла от завода колата нищо и няма... не съм ходил там ама като им гледам колита маи са мнооого по напред и от нас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да се организира нещо грандиозно да се пуснат теми и по другите форуми ...

 

http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=872745

 

Това мога да ти предложа като списък горе долу къде е пусната темата. Аз не искам да коментирам, искам да се разберат хората, паля си шкдоето и отивам, без да коментирам повече, ние нека идем 100к коли да видиш как ще ни глобят. А не е проблем да се съберат 100 000 коли за един протест. Да запушим цяла софия за 1-2 дни. Да видиш за какво иде реч, ама стига съм говорил ... Да не говорим че като се съберат и хиляда коли, то ще стане лавинообразно, набързо набързо ще се съберат сумати коли. И да видиш как с колелета ще трябва депутатите да идат до парламента да гласуват нещо... Идиоти ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се организира хубав протест съм сигурен че ако се отиде пред парламента ще се включат и други хора нямащи нищо общо с форумите, ама нещо трябва да се направи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и все пак коя дата е този протест??? ако мога да се чупя от работа бих го нарпавил, но като се замисля ако не направи през работен ден по обед няма да се саберат много хора, като отида там ще направим протест като свърши ще ме изритат от работата :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никой, нищо ти не казва вдигна се шум за нищо .. просто така ще си остане и ще си траем както винаги ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми да си измислим дата и всички шкодари по едно и също време да направим тур из ямите на градовете, които обитаваме? да караме с 20-30 km/h, в група, без да се пуска никой друг!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм "за".Бих участвала.Макар да не вярвам,че нещо ще се промени.Имам горчив опит от един друг "протест",вдигна се много шум,а полза никаква.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм "за".Бих участвала.Макар да не вярвам,че нещо ще се промени.Имам горчив опит от един друг "протест",вдигна се много шум,а полза никаква.

 

 

именно :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.