Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Щеми станат ли Джантите от Рено 19?


tyny

Recommended Posts

не , без използването на преходни фланци . това че са 13 " не значи нищо. разтоянието между болтовете е различно . на шкодата съм чувал че стават джанти от фолксваген костенурка и от някаква японска трошка(мисля че беше някакво старо субаро)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От костенурка стават джантите, и още как! Засега имам само 2 и съм ги сложил отзад с 195/65/15. Ефект - ГОЛЯМ! Нова стабилност и много добро спиране. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стават и от Порше, но то е защото е дериват на костенурката.

 

Да, от 356, ама комплекта джанти ще ти излезе колкото 2 броя 120-ки в перфектно състояние :P:lol:;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде като вземете джантите...дайте насам Поршето :):lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде като вземете джантите...дайте насам Поршето :):lol:

 

Доста си жертвоготовен! :lol::lol::lol: Ама айде стига сме пълнили темата на човека с офтопици!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.