Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Стругар


Recommended Posts

Хора трябва ми стругар в софия, да ми направи 8мм шпилки. Идея си нямам как да направя чертеж, затова ме интересува някой по - разбран пич, да ми ги направи от мостра, а не да ми се заяжда че не съм го начертал.

Също оферта ще ми бъде ако някой от провинцията има път насам и ми вземе 4 ладови шпилки за карбуратор 8мм. Ще звънна и на Алекс утре тя дано намери

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продават се готови 8 мм шпилки по магазините за руски автомобили. Ако пък ти трябва нещо нестандартно, но с цяла резба....отиваш в магазин за железария, плочки и ВиК и си купуваш една пръчка 1 м. После си я режеш на колкото искаш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човече обиколих цяла София и никъде няма. Трябват ми стандартни ладови шпилки (мисля че и за москвич са същите) Кажи някой от тея магазини, да мина и от там

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напиши точно кои шпилки и за къде са ти нужни и ако те устройва в петък сутрин между 8.30-9.00 да дойдеш да си ги вземеш от салона на Рено-Нисан ва бул.Вапцаров 47 /до София-ленд/ ще ти взема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК, имаш ги! Става дума за карбуратор ОЗОН, нали? Защото за СОЛЕКС-а/от Самара/ са по-къси!

В петък сутринта тръгваме от Сф за морето цяла колона с Рена и ще има много хора в двора, звънни ми: 0888/636895 Виктор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да за озон става дума (от 2105) сигурно няма да ти звънна, защото нямам ваучер, но ще позная колата ти, аз ще бъда с фланелка на Exploited ще се познаем. Има ме в кой кои е във форума

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК, отивам да ги взема. Навалицата ще е голяма, а и няма да съм до колата си, но ще съм с бяла тениска с надписи СКОРОСТ отпред и отзад, така че идваш и ме дърпаш смело :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Шпилките са със стандартна резба, има ги навсякъде - в магазини за строителни материали и инструменти, в Бриколаж и т.н. Купувал съм си, рязъл съм и то точно за ладов карбуратор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) аз викам шпилка на това от дясно, другото си е болт без глава, като рицаря без броня :Dhttp://img206.imageshack.us/img206/4820/image001bt1.jpg Аз карба си го сложих, че даже го и тествах цели 59км градско без гражданска, трябваше да ме видиш някво спирам на всяка пресечка, че даже и минах на червено само веднъж :D ама ся пък друго отиде по дяволите, напълно в стила на баба 8)

 

Какво стана с твоята ваканция, имаше ли в Сицилия някоя друга Шкода :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.