Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Скоро се регистрирам във форума


Guest ПаВеЛ BASS

Recommended Posts

здравейте казвам на всички пичове от България.Аз съм от Русе и знам че много от вас не знаят за мен и моята Шкодачка,но има и такива които поне са чули нещо за синьо-зеления САМОЛЕТ на град Русе :lol: скоро и аз ще посещавам по-редовно темите които разглеждате и ще вземам участие айде толкова от мен за днес че съм на работа :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, Павка! Появи се най-накрая.

 

Хайде стягайте бегачките, че съм намислил да ви идвам на драг-гости в Русе. Смятам да въ шляпам с една 100С-ка :mrgreen: пилете, точете, че кака Зденка много бяга

 

С Ванката ставате яка бригада от Русе. Кво става с Мартин? 1100МБХ ще го прави ли?

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл,колега!!!

 

Миро,моля те пусни малко инфо за тази 1100МВХ, че ми стана интересно. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами русенци трябва да пуснат инфото за МВХ-а (като аватарчето на Боци), тя е собственост на Мартин и той ще я реставрира.

 

И както виждате всички, Русе е не само велик български просветен и културен център (който, за мое голямо съжаление запада от известно време насам :( ) но и Шкода център с големи фенове! Евала момчета!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бат Миро-като ходиш на гости към русе(ако през уикенд)обади се задължително и аз да дойда!ОК-така или иначе от тука ще минаваш-или ще предпочетеш прз Шумен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хашек чакам те с нетърпение защото ми се кара из русе в колона от шкодаци.Ванката взе май да издъхва от към финанси и става кофти за тима на шкодари аз днес ще вадя мойта от бокса .Предницата ми е изцяло готова и днес и струвам девет дни откакто не е карана :roll: направо 6те я скъсам довечера.Да знаеш че ще ме няма русе от 6 до 13 авг. ако доидеш преди това ми се обади 0889317689. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха ко няя издъхвам ве баце сега като знам 4е тряя дам ено 400лв за да си напрая мотора ми прило6ава исках и седалка да си зема аве ужас тея коли ще ме съсипят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз говоря за идния уикенд - 29-30 юли. Какво ще кажете? Ще дойдем цялата бригада от Варна плюс RSK + BlackPearl (Ися - ще минаваме през Шумен)

 

Хайде, до скоро, ако искате гости от Варна, организирайте се, и аз ще организирам пътуването с бандата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:? :( :cry: -значи ако има покана трябва да патувам сам!Е лошо няма!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.