Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

СКОДА КЛИПОВЕ ОТ РУСЕ


nqkuv^lud

Recommended Posts

http://83.142.17.227/poligon-skoda%20VS%20skoda.AVI

http://83.142.17.227/skoda%20VS%20skoda ... 0rally.AVI -тука 2ра скорост ме издъни

http://83.142.17.227/START%20skoda.AVI

можете ли да ги гледате или сум объркал пак нещо

да обясня бялата т.е моита е с ладов мотор напълно стандартен на газ карам,другите са на бенз

зелената е със скодов мотор правен,павел се казва мом4ето много добро скоде

а ладата е от ралито дето беше в русе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВАНКА АЙДИ ВКАРАЙ ОщЕ СНИМКИ НА ЗЕЛЕНИЯ ЗВЕР ЧЕ СЕГА СЪМ В БОКСА И МН МЕ Е ЯД КОЛАТА МИ НЯМА ПРЕДЕМ МОСТ И СЕГА МИ Е МН. КОФТИ ДОКАТО Я НАПРАВЯ ДАВАИ :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВЗЕМИ СИ НАПРАВИ КУТИЯТА ДА НЕ МИ СЕ ОПРАВДАВАШ КАТО ТЕ КЪСАМ :lol: МАЙТАП БЕ АМА ВТОРИЯ КЛИП Е МН. ЯК НАПРАВО СЕ ГОРДЕЯ. ТИ НЕ СНИМА ЛИ КАТО ПРАВИХ ДРИФТОВЕ НА ПОЛИГОНА? :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2-рото и 3-тото ми отваря черен екран и само звук ... :?

Липсва ти някой кодек.Аз съм с K-Lite Codec Pack 2.69 Full и върви. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оу не мога ти кажа кви времена давам просто не съм заси4ал ина4е максимална скорост ми е 160 с 4 степенната кутия,ина4е като ускорение с голф 3 1.9тди до 130 караме един до друг когато съм на бенз и не ми откаже някоя скорост,което на скоро става доста 4есто(естествено не мога да кажа голфа в какво състояние е бил щото м/у светофари в града стана тая гонка,но на високите ясно му се 4ув6е турбинката и това е интересното на високи обороти ми дръпваше а на ниските го настигах)но с някои малки забележки съм много доволен от колата

сега предстои малко работа по мотора и ще дам после цифри относно ускорението до 100 и на 400 метра

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей брато много ми се кара ама колата е разглобена и предния мост ще бъде със следните цветове жълто червено и черно много яко става почти съм готов.чудя се само какви амортисьори да си сложа? :):(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванка аз си купих ладови ама маслени щото не ми се кара кола-каруца ами просто да не се разлива във завоите довечера ще я пробвам.Снощи съм я сьбирал до 2 през ноща и всичко е ок много шарено направо Superrrrrrrrrrrrrr :evil: ама нещо задницата мн се пьрзаля сигурно от много ряззззззззз.ЕВАЛ СЪМ Я :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.