Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ладов двигател


ivaneca_s

Recommended Posts

абе не сте ли виждали по интернет 2 3 шкодета с мотори от алфички

33 1.5 боксери става много яко и много щадят скоростите тези мотори :mrgreen:

Преди няколко поста някой спомена за абарт сега ти за алфа,Шкодата ми е 105л дивгателя ще се сменя обезателно но се чудя дали да е ладов или западен за ладов както виждам занят доста хора :mrgreen: Искам да попитам как стои въпроса с двигателя от западен автомобил и от какъв автомобил може да пасне на моятя любима ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие там в Ямбол доколкото съм чувал имате един добър майстор,който обичал да "пипа" шкодовите мотори,не ми се струва лош вариант това,ако целта е повече мощност :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специялно за шкодата съм много мераклия искам да си направя простата сметка кое колко и как ще излезе като сума да заня дали да почвам то сега още.... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парите не са от значение въпроса ми е възможно ли е и ако е възможно къде и към кой сервиз да се обърна :|

 

Хм...сервиз...Тва нещо с алфовите двигатели го правят чат пат чехите и то предполагам зарибени пичове които си правят сами колите.Тук в България засега не съм чул за такова нещо,пък камоли сервиз който да ти го направи,нали във всички по-големи сервизи са мърлячи и работят по книга...

Колкото до модела на двигателя един колега доста ясно е написал малко по-нагоре...и след това и снимчици е сложил един друг колега...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз познавам хора, дето ще ти сложат алфов мотор, само че са във Варна. Само си намери фланец и маховик за Лада мотор към Шкода кутия. 400лв им е трудът.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво ама тоя фланец... направо незнам каде да ми го направят.. даже и никои не знае дали чертежа е правилен така че .... не лесна работа.. и за него ще идат 200 лева

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оф ако имах време щях да ти го направя тоя фокус за няква смешна

цена щото имам голям мерак ама скоро няма да се оправя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Браво колега, само в този дух! И продължавай със снимковия материал ;)

Имаш ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.