Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[решен]Трябват ми идеи, който може да помага


Recommended Posts

Значи сериозно трябват ми 2 тръбички с 4мм външен диаметър и дължина 10мм, и една с външен диаметър 5мм и дължина 12мм. Ако имате някаква, дори и бегла идея как, от какво да ги направя, ще е супер иначе проекта се проваля :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гумени или метални?Ако са гумени, мисля,че от система или катетър :lol::lol: ще ти свършат работа,купуваш ги от аптеката :P .А за метални - трябва да има в сервизите за АГУ-та.Сподели какъв е този проект все пак :) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де,медни, не се сетих на момента от какво са.Ми значи в сервиз за АГУ виж.Успех с начинанието!!! :D

 

П.П. На автоматичен смукач ли ми мирише? :lol: Виж в магазин за части за Лада.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идеята е че си взех ладов карб, изправих го измих го, и шпилки ще ми направят на струг, и само тея тръбики ме спъват, пък аз изкам да я запаля :? Обикалям стаята, ама нищо не ми идва в кухата глава, пък не съм сигурен че има толкова малки газаджииски тръбички

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На медната тръба , която се води 6 мм. вътрешния диаметър е 5 мм. +/- малко , ам 4 незнам дали има , но не е зле да провериш по магазините за газови уредби или при най - близкия газаджия ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

измислих го!!!!! Щото съм ненормално копеле, разхождам се аз из нас оглеждам всичко от горе до долу и най-накрая си викам копеле тряя да изправиш старите, счупени са ама ще карат! и вадя кутията с бургийте да изправям. Вземам аз един нит и почвам да изправям 5милиметровата тръбичка, викам си копеле копеле това е, това лайно е 4мм :D Не съм ли добър, А? Who's the man :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

измислих го!!!!! Щото съм ненормално копеле, разхождам се аз из нас оглеждам всичко от горе до долу и най-накрая си викам копеле тряя да изправиш старите, счупени са ама ще карат! и вадя кутията с бургийте да изправям. Вземам аз един нит и почвам да изправям 5милиметровата тръбичка, викам си копеле копеле това е, това лайно е 4мм :D Не съм ли добър, А? Who's the man :P

Колега, май в Понеделник ще ходиш само да се разходиш до СУ ми се струва :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

eeee брато аз съм учил англ 5 години само в даскало като интензивно изучаван, в 8 ми клас понеделник 7 часа английски :( Знам че тряя да уча някви думи ама ся са ми само шпилки в главата, до преди малко мислех само за тръбички, ще уча после. Аз се надявам на това че де да знам ще изкарам 4ка от някъде.

 

А и освен това, един приятел днеска е бил в су на български и вика че са били гъчканица яко и е била няква квесторка биоложка, супер свесна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зням, че не му е тук мястото и не съм човека, който да ти "дава акъли" ама вземи тия 2 дена да се захванеш сериозно, щото 90% съм сигурен, че ако разчиташ на наученото в училище със зор ще изкараш 3! Така че научи/припомни/ си някоя друга дума и основните неща, щото после да не съжаляваш :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи ако си от София, можеш да отидеш в Практикер или Мосю Бриколаж и там има такива медни тръбички, 1лв за два метра. аз си купих за моделите ми - супер са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го измислих, сега си имам за поколения на пред :) Вземаш един нит от тея дългите, махаш пирона, резваш с секачките широката част и го пилиш на шмиргела. Става като ново :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом ти се занимава хубаво колегата ти написа лесният вариант аз ще допълна още един. При климатиците имат доста медни тръби всякви размери за какви пари нямам никаква идея

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.