Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Техническо ръководство Fabia


Guest SV1918

Recommended Posts

Пичове,

някой да знае от къде може да се дръпне техническа литература за фабия(може и на английски) - според ръковството което имам за всяка повреда трябва да плача на сервиз на Шкода...пък това не е някак си моя modus operandi:)

Адрес на коментара
Guest собственик на фабиа

на горния сайт има много работи разгледай го и сваляй наволя, ако не намериш, барем си пиши маила да ти пратя накои и други работи които имам...поздрави за Шкодата

Адрес на коментара

Може ли аз да се възползвам от предложението?

Мейла ми е peterrraj@yahoo.com. Интересувам ме всичко за двигателя, особено ако има инфо за ALH (1.9TDI 90bhp).

 

Поздрави

Адрес на коментара
Guest собственик на Фабиа

А ето и малко ръководства (на руски) и от мен за Фабия, ще сложа и тия дни едно мултимедийно ръководство за Фабия също на руски но е много хубаво, ако някой си хареса нещо теглете, че след месец тези работи ще ги три трия защото мястото не е мое....адреса е http://store1.data.bg/rlbob/juli/...това е засега дано съм бил полезен на някой мераклия майстор.....

Поздрави :P

Адрес на коментара
Guest собственик на Фабиа

Готово, майстори!!!.Сложил съм всичко което имам на показ, теглете и четете за готините ни колички...Шкодите са си супер...

Айде със здраве...шкодилаци..

Адрес на коментара
Готово, майстори!!!.Сложил съм всичко което имам на показ, теглете и четете за готините ни колички...Шкодите са си супер...

Айде със здраве...шкодилаци..

още веднъж браво

 

има доста интересни неща в детайли

Адрес на коментара
  • 3 седмици по-късно...
Guest собственик на Фабиа

Мерси , мерси......

Дано съм ви бил полезен .., защото и аз много неща научих от този форум и го следя постоянно.. А бе въобще трябва да си помагаме за да си караме шкодичките дълго време.....

Адрес на коментара

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.