Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нов Волан за 120L


Penaowner

Recommended Posts

Може но трябва да се сменят шлицитв на съответният волан с шкодови. А самият волан като е дебеличък може да ти се отдалечи от лосчетата за мигачи и чистачки и да стане неудобно превключването. Тъи че ако имаш мерак взимаш си един геврек примерно мерцедес къртиш шлиците набиваш шкодови и си готов ако незнаеш как става нека ти помогне някои опитен да не се получи в един момент че въртиш волана а колата незавива

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откъде си ако си от Пловдив или близо до Пловдив щях да ти покажа на моя само дето моя сменен волан е в обратна насока по малък :mrgreen: Щом си ентусиаст ще стане работата успех в начинанието

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бре ма в клуба има още пловдивчани освен мен а така... и аз съм решил да си сменям волана ама си търся някъв спортен ....друго сега ми е зора двигателя... да стане резачка :)0...иначе това набиване с чука ли става или ... с фланец съм чувал ма и тои си е бая парици

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.