Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фар за мъгла и решатка


Guest SV1918

Recommended Posts

Peace brothers, peace :)

Сега да си кажа - отидох първо в едно от магазинчетата във Варна на Бенковска - продадоха ми една крушка която не беше за фаровете за мъгла при все че им показах какво точно търся.Бях паркирал на далече и не ми се връщаше за 1,50 лв да им кажа, но не бяха компетентни.

След това до еуратек - реших си проблема за около 20лв.Монтажа си го направих сам.

Относно втората - ще им я закарам...имам обаче силни подозрения,че е от климатика :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бирата я имаш на следващата среща в София (че няма да мога да успея за есенната веселба). Само свиркай, че имам да те черпя, да не кажеш после, че съм забравил. А понеже не те познавам - аз съм с една прилично запазена зелена Шкода, със светъл салон...а и на шапката отзад ми пише "zloQQ" :)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МИР ВАМ!

АЛИЛУЯ!

За бирата ше се разберем, не е проблем.

Сега на човека да помогнем.

Без монтаж 20лв. са много

Радвам се че си успял да се справиш с първия проблем.

За другия път като трябва да сменяш крушка иди в Метро или някои от тия големите магазини.Извинявай, че давам тоя съвет след свършен факт, ама имеше много спорове за никви глупости...

Ако си в гаранция отивай в Еуратек и гледай дане те метнат, големилъжци са.

Ако не е в гаранция, аз лично бих отишъл в друг сервиз.

Даже една прогноза мога да дам какво ше ти кажат:

"Еми колата си е наред, сменихме нещо дребно вероятно е от него, 50лв."

Само предполагам, дано ти я оправят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съвета :D Крушката беше WV може би затова беше толкова скъпа.Решетката - 5лв.

Само ми трябва малко време и ще отида да я видят...а иначе колата е в гаранция все още!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.