Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фар за мъгла и решатка


Guest SV1918

Recommended Posts

Здравейте :D

Аз съм нов тук, но предполагам понеже си купих една нова Фабия ще съм редовен посетител :D

За да може радостта ми да е пълна съвсем скоро ми откраднаха крушката на халогена и решетката...молбата ми е, ако някой знае дали има нещо специфично при монтажа да каже, защото не смятам да годя на сервиз.

Искам обаче да споделя нещо неприятно...когато ходих на оглед(не че педалите от булинс нещо ще платят) и се изкачвах с колата по онези баири( нали знаете улица Прохлада 15) шкодето не искаше да върви на втора и ми се наложи да ги качвам на първа....мислите ли че това е нормално?Двигателя е 1,2 64кс.

Понеже е още в гаранция се чудя дали да не им я закарам на ония в ЕТ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

си според мен не е нормално да не можеш на втора да го качиш

(всъщност ако си пуснал климатика и си с още 4 човека в колата може и да не успееш ама пак се съмнявам)

 

и само информативно да ти кажа решетката която е около халогена в Еуратек струва 5.40 лв.

ако са ти откраднали само крушката и решетката не мисля че е било оправдано да ходиш при застрахователите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега да не си бил на ръчна :mrgreen: И на мен така веднъж ми се случи да качвам байр, който обикновено си го вземам на 3та без грижи, та бях забравил да пусна ръчната до долу и едва вървеше на 2ра,но се усетих на време и всичко си дойде на мястото :) Другия вариант е да си бил с кофти бензин ... иначе не виждам от какво може да е било :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за коментарите....не, не бях на ръчна бе пичове -карам кола от 96...хехе...чак пък толкова...бяхме двама човека, и да бях пуснал климатик...

Струва ми се,че по принцип има проблем с втората....понякога когато съм я изключил от скорост но се движи и включа на скорост "придърпва" и аха-аха да загасне, без значениече вече съм освободил съединителя и само подавам газ....

Това обаче не става винаги...освен това като я вземах, не можех да го разбера понеже не бях свикнал къде "отлепя"съединителя...

Бензина беше от ОМV :|

Може би ще е добре да отида да я видят...какво ще кажете?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично бих отишъл да я видят.Успех и сподели после като разбереш какъв е проблема! :);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за коментарите....не, не бях на ръчна бе пичове -карам кола от 96...хехе...чак пък толкова...бяхме двама човека, и да бях пуснал климатик...

Струва ми се,че по принцип има проблем с втората....понякога когато съм я изключил от скорост но се движи и включа на скорост "придърпва" и аха-аха да загасне, без значениече вече съм освободил съединителя и само подавам газ....

Това обаче не става винаги...освен това като я вземах, не можех да го разбера понеже не бях свикнал къде "отлепя"съединителя...

Бензина беше от ОМV :|

Може би ще е добре да отида да я видят...какво ще кажете?

за всички проблеми отиваи в ЕТ и гледаи да ги отмятат в книжката. докато е гаранционна не пипаи нищо. за две години минах доста километри и ти говоря от опит.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, още веднъж :D

И аз смятам,че е удачно да отида...чувам обаче,че доста време бавели нещата...другия ми проблем е, че този номер с "придърпването" на втора не го прави всеки път....абе ще се пробвам все пак и ще пиша ;)

Маринов, как позна? :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маринов, как позна

Ами гледах на карти:):):)

Винаги си задавам въпроса какво се крие зад даден никнейм. Понякога бързо "хващам" смисъла, друг път е доста трудно. Всеки случай по никнейма може да се изгради доста добра представа за даден човек. Например по твоя става ясно, че се интересуваш от футбол, вероятно обичаш да поритваш с приятели в двора на училището, вероятно обичаш да гледаш мачове на по биричка, от Варна си и разбира се вероятността да се заядеш с някой с ник Ticha1913 е голяма...друго по твоя ник не мога да се сетя, но и това не е малко:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Maринов Професионален Психолог ли си или просто ти е като хоби. Много интересно какво би казал за моя "ник" поздрави

Хаха, не съм психолог, всъшност съм строителен инженер! За твоя ник нищо не мога да кажа(а ти нещо за моя:):):)) освен, че се казваш Дончо Дончев. Просто винаги ми е интересно каква е логиката в избора на даден никнейм и съм се позамислял. това е причината вместо никнейм да си използва името. В резултат се оказва че в Интернетпространството истинското име ти дава по-голяма анинимност отколкото никнейма...не мислиш ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееее не

много ми е интересен тоя форум.

как така всяка тема се отбива в съвсем различна посока.

Айде кажете ми какво общо има психологията, никовете и анонимноста с

Фар за мъгла и решатка

 

Просто няма тема в този форум която да си е почнала с нещо и да не се е отклонила на майната си

 

хайде успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво ще си сложиш, но вземи първо да се регистрираш поне !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6e se registriram ako iskam

az pitam li te ti kvo prai6 tuka s taia 105ca vuv foruma za fabia,octavia,superb

 

:)

 

E, не с лошо колега!!! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6e se registriram ako iskam

az pitam li te ti kvo prai6 tuka s taia 105ca vuv foruma za fabia,octavia,superb

 

:)

Значи, все още не съм толкова сляп - прочетох какво си написал и ще те питам, като имам "105ца" забранено ли ми е да се интересувам от останалите модели на Шкода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mnogo se radvam 4e ne si sliap i na vaprosa s vapros 6te ti otgovoria:

az kato sum GOST ne moga li da pi6a po forumite?

 

Човече - разбира се, че можеш да пишеш където си искаш без да си регистриран. Просто ако беше поразгледал форума, щеше да видиш, че:

1. Всички пишем на КИРИЛИЦА

2. НЕ се заяждаме с това, кой с каква кола е и къде му е мястото. Както сигурно те е подсетило името - Шкода Клуб Бг - важното е да притежаваш и/или да харесваш марката :)

Та така...

Аре и двамата имате по една бира от мен :smt025

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

po-princip mraza starite koli

sviknal sum da ne pi6a na kirilica

опитвам се да го променя

мразя хората да ми казват какво да правя когато не са по-компетентни от мен

заяждането не започна от мен така че zloQQ преди да съдиш прочети внимателно

както някой който има 105 ца може да пише във форума на Фабия и Октавия така и всеки гост може да пише без да се регистрира (инече нямаше да има такава опция)

а иначе благодаря за бирата...къде да доида да си я получа? :mrgreen: :D:) 8) :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

po-princip mraza starite koli

sviknal sum da ne pi6a na kirilica

опитвам се да го променя

мразя хората да ми казват какво да правя когато не са по-компетентни от мен

заяждането не започна от мен така че zloQQ преди да съдиш прочети внимателно

както някой който има 105 ца може да пише във форума на Фабия и Октавия така и всеки гост може да пише без да се регистрира (инече нямаше да има такава опция)

а иначе благодаря за бирата...къде да доида да си я получа? :mrgreen: :D:) 8) :lol:

 

 

Колега, първо никой не се е заяждал с тебе.Освен това не мисля, че е проблем някой с "омразна стара" 105-ца да пише в Октавия раздела(Ти си в пълното си право да пишеш в 120 или 1000 МВ раздела).Относно мразенето на старите коли - ами не се изказвай така генерално... да поддържаш стара кола си е играчка и то сериозна.А, да - ползвай нещо като пунктуация, че да не ти четем мненията по 5 пъти преди да ги разберем. ;) Поздрави!!!

 

П.П. Не сме тук, за да се обиждаме на стари коли и да създаваме конфликти, целта на форума е да събере хора с еднакви интереси - в случая Шкоди, а не глупави детински спорове ;) .Със здраве!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво ще си сложиш, но вземи първо да се регистрираш поне !

Това е заяждане!!!

Мразя старите коли, 120 или 105 са ми едни от най-омразните - сигурно нямам право да мразя, така ли?

Да подържаш стара кола си е направо трудно. Това няма нищо общо с мразенето.

Аз не съм забранявал на никой да пише където си иска, докато на мен ми беше наредено да се регистрирам!!! Е извинявай, ама не си прав!

Надявам се, че този път си доволен от пунктуацията...

Аре със здраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.