Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

мени си оборотите ?


Recommended Posts

ами значи като си карам колата градско и я оставя на обороти преди да я загася ми държи 1000 оборота а като изляза изван града ми държи 2000 преди да я угася и в двата случея си загрява на 80 градуса единствената разлика е че като е градско се кара газ спирачка а извън е с постоянна тъи де , по-продължително подавана газ испарителя ми е вакумвн украински (не знам модел)със сменени платна и сменен филтър на газта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би засмуква въздух от някаква неплътност по пътя на всмукателната система, от уплътнението между карбуратора и филтъра, недобре затегнат карбуратора и пр. Провери ги тия неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж да не ти блокира втората степен на карбуратора (вакумно управляваната)- често явление е .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оказа се втората клапа на карбуратора като се отвори се затваря много бавно поне вече знам как да го оправя благодаря много

 

П.П с ваша помощ може някои ден да карам и здрава кола :lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.