Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Още една Октавия


Recommended Posts

Привет на всички !

Вече и аз се присъединих към вашите редици - Octavia 2000 г, 1.9 TDI, комби.

 

Едвам я изкарах от КАТ днес и почват да ме сърбят ръцете...

Като например - откъде и за колко мога да си намеря релси за тавана ?

Доколкото знам е на базата на Голф 4, но може и да бъркам... Та, отворен съм към съвети всякакви - какво да гледам, от какво да се пазя и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

погледни първата тема в раздела всеки за всичко, темата се казва "Кой кой е във форума" за това е тази тема да се представиш там.

 

от какво да я пазиш ли??? от завистливи съседи, дупки и крадци

 

с кеф да си караш колицата и ти пожелавам милиони безаварийни километри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега,и съвсем добронамерено ти завиждам - много красива кола 8) Много безаварийни километри с нея и само щастливи мигове :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито,колата е супер!!С кой двигател точно е???Да на базата на голф 4 е!!!Просто е страхотна ще останеш адски очарован,.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двигателя е 1.9 TDI 90 кс, AGR

От Италия е, одометъра показва 95 хил км ( да бе... :roll: ) и я взех за 12500 със сменени ангренажи, масла и водна помпа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.