Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

НАКЛАДКИ


SKODA 105 RS

Recommended Posts

Някой знае ли дали накладките на 1000 МБ и 105/120 Л са съвместими /еднакви/,защото ми подаряват едни, ама не знам дали ще ми паснат.Та ако някой знае, да казва, че да ходя да ги взимам и да черпя :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кои накладки? МВ-то е с барабани и на четирите колела.

 

каквото и да е - взимай, ако е за МВ и не ти върши работа, аз ще ти го трампя за съответното за твоята кола, ОК?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И к'во да ги правя? Да си ги слагам на колелото? :mrgreen: О относно колегата rsk, нямаш грижи ама сме на 320 км, ако това не те притеснява ще ги получиш :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като ги взема ще се разберем. Знам само че са 4 бр - задни, ако има значение :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едните са купувани , а другите ковани ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами както бях писал - подаряват ми ги. Иначе не са ми спешни, има още хляб в моите:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакайте да ги взема първо, пък после ще се разберете.Както писах по-нагоре става дума за 4 бр. Та ако се разберете да си вземете по 1 комплект ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Значи, колеги имам тъжна новина за вас. Накладките са абсолютно еднакви. Обаче има едно "НО". 2 дни преди да ми донесат тези си купих други от магазин, но се оказа, че едната е залепена малко на криво. Ще се пробвам да я върна и ако успея няма да мога да пратя на никой. А ако не успея, искам да се разберете кой желае да ги получи :) .... Ще ходя да ги връщам след седмица и нещо, така че по-рано няма да мога да ви дам отговор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.