Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

На Море


Recommended Posts

Здравеите незнам да ли темата е за тука,но искам да попитам,някои ходи ли е по Южното Черноморие след бурите,как е там,че искам да разходя Фелицйката и семейството си до там.Ако ми пепоръчате и някое добро място. Благодаря предварително :smt004 :smt004 :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние бяхме в Слънчев бряг,несебър и Св.Влас точно в деня на пороя.Наистина беше кошмарно,но тамошните управници реагираха светкавично и още на другия ден всичко беше О.К.

Заминавай спокойно и приятно изкарване!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На юг може да отидеш в Ахтопол и на плаж на м. Силистар - там поне няма лайна. Плажа е страхотен. май бе на 10-11км от Ахтопол - желателно е с кола да се ходи. Вход 2лв. за кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо всички софиянци ходите на море по южното черноморие :?: :roll:

Ами ако се ходи само за събота и неделя е по-бързо да се стигне до Бургас от колкото до Варна .Мисля че вече направиха магистралата почти до Стара Загора. Пък и доскоро на южното беше по-евтинко ;)

И аз сега се чудя къде да ходя на юг постоянно ги отнася ;) Ако съм на север непременно ще се обадя на варненския колн на шкода клуб :mrgreen:

 

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хашек, тази година ще ходя на св. константин и елена, което май е доста близко да варна и ще се чуем да пием по 1 бира

 

имам информация че на къмпинг градина и смукиня не става, от поройте поизчезнал пясъка.информацията е от клиент сърфист на магазина в който работя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.