Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за пружини


Krankenstein

Recommended Posts

Въпросът ми е стават ли пружини от Голф 3 за Шкода? Предполагам, на S100/105/110/120/130 няма да станат, обаче за фелицията не знам как стоят нещата... и въобще знае ли някой на какви други коли пасват пружините на голфа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:( Подозирах... жалко, а такива хубави маркови спортни пружини дава братчеда почти за без пари
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи как точно се казва пружини на руски и ще проверя в една програма (руска) от Голф 3 с кои марки и модели са взаимозаменяеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак, я кажи все пак марка, данни и цена на пружините, имам авер с G3 дето може и да се заинтересува от офертата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, разбрах, че е пружина също, но няма за взаимозаменяемост на пружините в тая програма. Тя е някаква руска, безплатна, само да зарибява. Ще пусна линк към нея в другия раздел, за който се интересува.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има една доста хубава книга от български автор продава се в книжрниците. нарича се "Взаимосменяеми части на автомобилите" но лошото че е наблегнато на средният клас западни коли тип Opel,VW, Aidi Skoda има но от Фелицииките нататак и то е логично да се сетите че стават доста части от aidi i VW

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.