Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Колата тегли надясно... ;o(((


izov

Recommended Posts

Това и ще направя,днеска като ходя да си оправям застраховката ще видя какво ще ми струва удоволствието.

аз все още стоя зад мнението че не ти триабва да плащаш з ремонта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

На мен Фабиата също ми дърпа надясно при по-висока скорост от 80 км/ч. Вярно-дърпа съвсем леко, но все пак... Когато попитах между другото от какво може да е, от ЕТ ми подхвърлиха, че сигурно е от гумите, но трябва да погледнат. Пък да видим какво ще открият...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

edition100,

 

Ти да не би да беше в ЕТ в понеделник към 17:30? Аз тогава точно сменях маслата един разговор за гумите се водеше пред мен с един от приемчиците...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен Фабиата също ми дърпа надясно при по-висока скорост от 80 км/ч. Вярно-дърпа съвсем леко, но все пак... Когато попитах между другото от какво може да е, от ЕТ ми подхвърлиха, че сигурно е от гумите, но трябва да погледнат. Пък да видим какво ще открият...
ако са като мойте едната да е по тясна от другата, да иначе едва ли
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

edition100, още от сега мога да ти кажа какво ще ти кажат от ЕТ. Там си имат строго заложени отговори на често задавани въпроси. Между другото вече знам за 4 Фабии които теглят надясно без да са удряни!?!

 

От ЕТ ще ти сложат някви други гуми, ще я изкарат първо те да я покарат, после ще те накарат и ти да я покараш. Ще ти кажат - ей виж са с нови гуми нема проблем. Друг е въпроса че може да са си поиграли с налягането в гумите и т.н. След това ще те пратят по живо по здраво да си ходиш, а за тях остава удовлетворението от добре свършената работа :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.