Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Гърне за Форман 94год.


Recommended Posts

Значи трябва да сменям гърнето на шкодилака, ако можете да помогнете къде най-евтино мога да го купя и къде най-евтино и бързо да ми го монтират!?! А ако на едно място мога да купя и монтирам още по-донбре! Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хашек наскоро смени гърне на Формана в ЕМ-комплект на околловръстното преди Горнобански път - http://emk-33.com/viewtopic.php?t=3403

Там освен, че го забавиха дълго и май му взеха доста пари, не знам доколко е доволен от качеството на гърнето и работата, само той може да каже. Иначе някъде по околовръстното имало и сервиз на Крафт - много го хвалят, макар да не съм го ползвал и не мога да кажа лично мнение... има и един сервиз на св. Наум отдясно преди Семинарията - там сменях гърне на жигулата, но не знам дали имат и шкодови. Явно са вносители - търсят по каталог, гърнетата им са италианско производство

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.