Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моля за мнения - SUPERB 2.5 TDI


hadlaridze

Recommended Posts

Наздравееееее! И честито :) Да си я караш със здраве и без никакви грижи. И да си се грижиш хубаво за нея (специално нафтовата помпа). Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

HADLARIDZE - това е моя артистичен псевдоним

Т.е. се чете ХАДЛАРИДЗЕ!? Звучи ми малко по Грузински!

По-скоро ми се струва, че е Хадларайдз,но нека колегата да каже сам как точно се чете ника му :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДО Superb

 

О, да достаяко преживяване..... мерси.

 

До Skoda105

 

Правилно си разбрал, звучи грузинско. Пълния ник е: Тарзи Асланбек Хадларидзе (на галено Тарзанидзе).

 

Вече нямам търпение да подкарам возилото. Доста инфо понасъбрах.... Може да се видим и във Варна. Ходя често там по работа, а за на пред естествено със Шкодата!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълния ник е: Тарзи Асланбек Хадларидзе (на галено Тарзанидзе)

 

Колега, имал ли си работа с грузинци? Не за друго, щото последното, което бих направил аз, е да си измисля грузински ник :mrgreen:

 

А Тарзи Асланбек е с чеченски примеси... още по-злобна комбинация

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До Хашек:

 

На мене си ми харесва. Нямам нищо против грузинците и чеченците.

Някой ден като се видим, ще ти разкажа по-подробно историята на този ник. Според мен е интересна. ааа работа с руско-говорящи имам и съм имал доста. Говоря добре руски. Имах удоволствието да завърша първото си висше образование на руски (ползувайки основно руска литература, защото на български, немски и английски такава няма). и така. все пак темата е за Супърб 2.5 и нега да останем в нея, за да не отегчаваме аудиторията с това и онова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предпочитам да имам работа с руско говорящи само от женски род!Както казваше едно приятелче от морското:Като ходиш на плаване ти трябва да знаеш изречението-Давай пайдьом потракумся!(Не го написах много хубаво.....) 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

hadlaridze,

 

Тя темата с никовете няма край....

 

Я по-добре кажи докъде стигна с колата? Ще я взимаш ли скоро?

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

To PRR

 

В събота посетих ЕураТек. Бая си поприказвахме с Пикашки (дилъра). Колата е вече в София. Тази седмица трябва да я оправят и да я получа... Оставих им за монтаж един Чалга Генератор, щото тия фабричните са безобразно скъпи и сега чакам да се обадят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВЗЕХ КОЛАТА!!!! :D

 

Днес, 20.07.2006 г. в 10:30 часа сутринта си получих колата.

 

Е страшен кеф.

 

Подкарах я. Нямам думи. Мотора е доста якичък.Звука е уникален. Още довечера тръгвам на път, а събота и неделя съм по морето.

 

След този тур ще имам повече отзиви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВЗЕХ КОЛАТА!!!! :D

 

Днес, 20.07.2006 г. в 10:30 часа сутринта си получих колата.

 

Е страшен кеф.

 

Подкарах я. Нямам думи. Мотора е доста якичък.Звука е уникален. Още довечера тръгвам на път, а събота и неделя съм по морето.

 

След този тур ще имам повече отзиви.

 

=D> =D> =D> Честито!!!Много безаварийни километри и много радост да ти донесе колата!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!

Много безаварийни километри и от мен!Със здраве да си я караш ;)

Пък като я снимаш пусни някоя друга снимка да и се порадваме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, вчера и днес навъртях първите 500 км. на тая машина. Направо нямам думи. Карал съм и други хубави коли - Ровър 825, Мазда 626 яйце, Мерцедес С 200 и т.н., ама Шкодата е по-добра.

 

Уникално е съчетанието на 6 степенна скоростна кутия и темпомат. Много добре е измислено. Като зададеш скорост на движение по баира набира и я поддържа, а при спускане бие спирачки и ползува мотора и пак поддържа. Даде ми разход при яко каране 7.2/100.

 

Салона е удобен. Има много място. Климатроника е добре. Стъпва идеално на пътя. Високата скорост не се усеща въобще. Като возия - леко е твърда. Усещат се неравностите по пътя, ама като е направена да вдига около 230 км./ч. то няма и как да е.

 

Доста яко набира. Мотора като го настъпиш има уникален звук. V 6 е доста добър. Спирачките и са екстра. Прилична кола.

 

Няма нужда от ръзработка, защото мотора още в завода е разработван на стенд. т.е. газ до дупка!

 

Благодаря Ви за честитките. Имам и стикер на клуба, сега ще го лепна.

 

Като решим да се съберем ще дойда.

 

Довечера тръгвам за Бургас, така че радостта продължава.

 

Поздрави на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предпочитам да имам работа с руско говорящи само от женски род!Както казваше едно приятелче от морското:Като ходиш на плаване ти трябва да знаеш изречението-Давай пайдьом потракумся!(Не го написах много хубаво.....) 8)

 

правилния текст е давай пойдем потрахаимся! или просто- пошли трахнимся ;) което е по точно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.