Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моля за мнения - SUPERB 2.5 TDI


hadlaridze

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Отдавна се точа на Шкода Супърб, но едва днес успях да си купя чисто нова такава кола от магазина.

Ще ми я докарат до две седмици.

Търся повече информация за този автомобил, тъй като с него ще се возя доста и за мен е важно какви недостатъци/предимства притежава той.

 

Мисля, че изборът ми е добър. Двигателят 2.5 TDI V6 е достатъчно мощен.Модификацията е с ръчни скорости - 5 степенна.

Предварително благодаря и се извинявам, ако има подобна тема във форума :)

 

Мисля, че след като я подкарам (а мисля да пътувам доста) ще мога да съм полезен на всички собственици на Superb.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито!

Много безаварийни километри.

За съжаление инфо не мога да ти дам. Аз отскоро съм с Октавийка, но да ти призная и тя си е супер. Само дано седалките на Superb-а са по-добри, че мойто не са кой знае колко удобни :( (за сравнение на Vectra A са далеч по-удобни!)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за светкавичният отговор и поздравленията :)

 

Относно седалките: удобни са, а аз съм доста голям по размери, но след първите 1000 км. ще си кажа отново мнението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!!!!Супърба е страшен и аз исках такава кола ама нещо много скъпа ми идва.А PRR на мен седалките не са ми проблем,но ме дразни липсата на подлакътник като ходих на морето на 100-ния километър се чудих кво да правя с дясната ръка къде да я сложа,добре,че беше на приятелката крака да има къде да я сложа.Между другото я видях твоята колица в Созопол-много е готинка!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма защо :)

 

Айде пък мини на някоя сбирка като я вземеш. Че досега Superb май не е имало ;)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само дано тоя мотор (мисля,че е 163к.с.),не е като на Ауди ония дето е 150к.с.,че той е пълен боклук,ама тя колата и без това е чисто нова така,че проблем няма!!!!Шкодите са супер коли,няма да слушаш комплексарски мнения(аз на какви се наслушах),и ще си караш колата като пич,това е перфектната Шкода вътре колко е удобна и готина,не е истина и как върви направо ще се изненадаш!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така! Да я видиш а да не се обадиш за по бира :(

 

Иначе 10x за комплимента.

 

А относно дясната ръка - и аз като теб имам навика на дълъг път да я пускам на жената. Само дето последния път на отиване към морето там седеше тъщата та за малко на два три пъти да стане грешка :oops:

 

За седалките - ми нещо тая ергономия (издатината точно на кръста) доста ме измъчва. Ако го бях забелязал преди покупката щях да си взема от тия с регулиране....

 

PS: Още не съм сложил визитката на предното стъкло, но ако някой от клуба е види и реши да пийнем по бира да хвърли едно око на предното стъкло - там обикновенно има визитка с GSMа ми - ако колата пречи на някой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм се загледал,а и аз бях с приятелката и едно друго момиче в Созопол иначе бях отседнал в Китен.Гадна е работата с подлакътника ама в Шкода 290лв. не ми се даваха,мисля си за нещо от някоя ударена втора употреба...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо честито на колегата hadlaridze за чудесния избор.Колата е невероятна. Много безавариини километри и само радост и удоволствие да ти доставя карането й.А относно другите колеги, просто мога да ви уверя, че по-удобен подлакътник няма да си намерите :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евалата банда!!!

 

Колата е 163 к.с. поръчах си и подлакътник, в който да мога да си изстудявам и биричката, така, че проблема ми е решен изначално.

В допълнение, ще добавя, че освен жена ми, до мен може да седи и някое гадже (а има такива), така че за втори път проблема е разрешен.

Вижте приятели - едвам дотрайвам да дойде колицата - като дойде - лично ще ви събера на купон - та да се видим, да му се невиди. Струва ми се, че ще си паснем. Цвета е сахара. Уникално седи. Видях го на една Октавия в Шоурума.

 

Благодаря Ви още веднъж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евалата банда!!!

 

Колата е 163 к.с. поръчах си и подлакътник, в който да мога да си изстудявам и биричката, така, че проблема ми е решен изначално.

В допълнение, ще добавя, че освен жена ми, до мен може да седи и някое гадже (а има такива), така че за втори път проблема е разрешен.

Вижте приятели - едвам дотрайвам да дойде колицата - като дойде - лично ще ви събера на купон - та да се видим, да му се невиди. Струва ми се, че ще си паснем. Цвета е сахара. Уникално седи. Видях го на една Октавия в Шоурума.

 

Благодаря Ви още веднъж.

Ех,че не съм по-близо, та да се включа и аз в купона.А цвета е много як наистина и аз искам мойта да я правя такъв, ама едва ли ще е скоро :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито.Колата е страхотна разрови из нета ще видиш видео тест на Супърб 2,5ТДИ .За вървене просто няма какво да ти кажа-направи си сам сметката щом на теста с туи голямото купе му припушват гумите без да е пипан двигателя,а за простор в купето да не говорим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесват ми отговорите Ви!!!

 

Радвам се, че сайта е жив и почитателите на марката влизат редовно в него. ;)

 

Сигурен съм, че с механичните скорости нещата са доста по - добре. Влизах насам натам в нета, но тест-драйв на Superb не открих, ако е възможно дайте сайта.

Що се отнася до мотора - няма нищо общо с тоя на Ауди. На ауди е 5-так и да ти кажа е доста спънат. Карах известно време една А6-ца и направо се изнервих яко, защото не може да откине. Просто няма демараж. И тая 6 скоростна кутия е отвратителна.

:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки път на различно място ..... но обикновенно в студенски град :)

 

Следи форума и няма да ни изпуснеш ;)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка. Дано по скоро ти ч докарат смятам че няма да съжеляваш. Веднъж съм карал такава карал съм и А6 определено Шкодата ми хареса повече. Лека и безавариина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита нова придобивка и от мен.Добре дошъл при нас-феновете на Шкода.Всичко най-хубаво ти пойелавам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито и от мен, като я вземеш снимчици да и направиш да й се порадваме и ние!!Срещите са където се разберем, нямаме нещо определено. Надявам се да не ти е скучно във форума, защото не са много хората тука със Супърб.

 

поздравления за избора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен, колега!!!Супер много да те радва колицата и много безаварийни километри с нея!!! ;):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледай ,тука два дена да не вляза и цял Сюпърб дойде или както "майсторите" в Горубляне и викат СуперБе. Честито за колата, моята Октавия е същия цвят откакто я имам изведнъж сивия металик почна да ми грознее. А как точно се чете ник-а ти?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До Маринов"А как точно се чете ник-а ти?"

 

HADLARIDZE - това е моя артистичен псевдоним.

 

и до ВСИЧКИ:

 

Готин клуб, готини коли, готини хора!!!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.