Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сваляне от отчет на кола сдадена на ЕураТек?


Recommended Posts

Здравейте,

 

Тъй като все още си чакам колата, реших да сверъша нещо полезно-да си сваля от отчет Жужи, дето я дадох на ЕураТек - та оня ден ми дадохя някво удостоверение, от един скрапярд в София - пише долу, че копие от туй нещо да се остави в Кат за сваляне от отчет, а как да ида да си я отпища от Данъчното като онез искат документ от КАТ?

А пък на друго място в това удостоверение пише, че трябва да послужи пред КАТ за сваляне от отчет, ама аз номера нямам от колата, а в КАТ ми казаха трябва и старите номера да сдадете - аз ли не съм разбрал или тоз дето питах толкова е бил на ясно в Информация на КАТ-Варна - прати ме да чакам на няква опашка дето края й не се видеше... Някой да е имал подобна ситуация с тез удостоверения от ЕураТек и сваляне на предадена на тях кола от отчет?

 

Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до колкото разбирам трябва да я спреш от движение или по-точно бракуваш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих това в сайта на КАТ:

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ ЗА БРАКУВАНЕ НА МПС

1. Заявление за регистрация/ за фирми с печат на фирмата/

2. Протокол за брак

3. Регистрационните табели на МПС

4. Регистрационното свидетелство на автомобила

5. Личен паспорт на собственика или упълномощеното лице с нотариално заверено пълномощно /за фирми:пълномощно с печат и изх. №, копие от “Булстат” /

6. Собственика декларира писмено какво е състоянието на автомобила и къде се намира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къв е тоя протокол за брак бе, бате, кой го прави. Сам ли си го пише собственика?!?

И декларираш - кво - моят автомобил е в отлично техническо състояние, но лош външен вид. Намира се пред блока .... еди кой си номер . .... да дойдат да ти го дигнат, така ли?

Тъпо, тъпо :cry: :cry: :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, наистина свалиха 1000 лв. от цената.

 

Другото, което ми беше интересно дали някой е минал тази процедура след като е предал кола на ЕураТек, понеже те не ми дават номерата на колата, а само едно удостоверение, че колата е предадена на някаква фирма за вторични суровини, според еди къв си закон, понеделник ще ида да питам в ЕТ каква е процедурата, че нещо не ми е ясно как да я сваля от движение без номерата на колата..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквото и да направиш ми се струва, че без номерата няма да успееш :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.