Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Не презатягайте болтовете на филтъра!


The Best Forman

Recommended Posts

По - добре вземете самозаконтрящи се гайки и ги оставете по - хлабави малко отколкото да стягате до скъсване , в противен случай ви чака такава реконструкция или нова кутия за филтъра :mrgreen:

 

.jpg

 

.jpg

 

П.П. Аз ги хванах на време , но на мой комшия направо се бяха разцепили и капака се държеше само на щипките :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей от моя 136 ми е останал един капак. Абе не е много читав, но ако върши на някой работа... на мен ми не требе ;)

Инъче тези самозаконтрящи се гайки толкова ми трябват и в магазините около нас все няма :(! Те са хубаво нещо- прогрес на техниката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да обаче аз като не ги бях затегнал добре и следващия път като си отворих капака и две ги нямаше - едната я намерих върху двигателя ама другата ... Тъй че трябва някакво средно положение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При нас наблизо има една железария в която се продават самозаконтрящи се гайки и има всякакви размери. Намира се като свиеш от цариградско към горубляне след 50 метра при разклона за Дружба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

fenyo - online :)

моя филтър така го заварих

изпочупен и изпотрощен сега съм сложил 2 болта на двтете строшени гнезда да оплатня да не влизат боклуци

 

нащите велики майстори...

аш косум машалааааа

 

ама какво да се прави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.