Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Двигател


Moadib

Recommended Posts

110R мотор има на 200лв (1100куб.см 62к.с.). Ако те интересува мога да звънна на човека да проверя дали е още вакантен.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме но дали ще стане точно защото нямам време да си играя да преправям от понеделник до събота съм на работа а в неделя съм пиян :mrgreen: ако мислиш че ще стане звънни и попитай дали ще може да смъкне цената ако го продава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

180лв окончателна цена. Човекът не е склонен да сваля, защото тук знаещите колеги могат да потвърдят, че такъв мотор не се намира много лесно.

 

Преправяния няма да са необходими, ако твоят модел Шкода е преди 1983, т.е. притискателният диск да ти е 180мм с палци, а не с демпферни пружини.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично мисля че това си е голяма оферта и на Моа Диб ще му свърши перфектна работа, та дори и от горе. Все пак е от 110ка ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двигателят на 110R по каталот е 52к.с. при 4650об./мин., т.е мощността е колкото на 120ков мотор, само че при 110 идва от по-голямото сгъстяване - 9,5:1 вместо 8,5:1 при 120ка и следователно е за бензин поне 95октана. Така че не знам какво толко особено има в него, въпреки че отдавна се носят митове и легенди за тоя двигател подхранвани от Цецо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.