Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

кола за мераклии


Recommended Posts

Хубава кола си е направил /поръчал/ човека, но за България, освен да ходим за риба с нея, за друго не знам :) Пък и от солената вода ще прогние доста бързо :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледам жени се навъртата около нея .....трябва да си взема 1 - 2 такива

Че то и около Шкодата може да се навъртат, няма смисъл да се занимаваш с такива скъпотии :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На морето имаше такава Волга, за разходки на туристи по вода. :D

 

виждал съм я, само дето нямаше подводни криле :D

крайно време е варненци да се фанат направят подобна шкода, ама по-хубава! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз дори си мисля че съм й гледал клипче на нея и как онази мацка скача във водата(ама защо скача- сигурно да избяга от ония)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eй маце, ела не бегай от късмеета си \:D/ ... или може да ме е видяла как си плуам наоколо та скача при мен :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз дори си мисля че съм й гледал клипче на нея и как онази мацка скача във водата(ама защо скача- сигурно да избяга от ония

Този лодкомобил го даваха по Discovery Channel. Тоя е някакъв швейцарец и на филма даваха как кара/плава в някое от всичките им езера в Алпите(това по въпроса за солената вода). А иначе мадамата скача понеже аз в този момент минавах с Октавията по брега и хукна да плува към мен:):):)...останалото ще го разкажа срещу 15 импулса в минута:):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давали са го спомням си. А ето че имало Шкода моторна лодка остава да се направи и анфибия. С тази Шкода определено ще привлечете доста внимание на морето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това едва ли са го давали по Discovery Channel, но все пак:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=47675

Вандали! Развалили са четириочката! И той бил рапид. Да го бяха дали на мен пък аз щях да им дам 2 естеле- да си ги правят и на подводници ако искат ;) . :cry:

Интересен плавателен съд

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това едва ли са го давали по Discovery Channel, но все пак:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=47675

 

кефи ме как са я направили - много рационално, но ефективно и с минимум средства. Както иглежда развива и доста прилична скорост по вода, само дето не е амфибия - не може да се движи на сухо... дано момчетата от варнеския сервиз да се хванат да произведат нещо подобно, може после добри пари да се изкарват от него - лично аз бих се повозил с голямо удоволствие 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.