Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос


Recommended Posts

Понеже 100 човека ми казаха 100 различни мнения, искам да питам и вас колеги, та дано някой да знае с точност:

 

Ако си боядисам предния капак на колата черен (или го направя имитация на карбон), ще ми правят ли проблем куките :?: С други думи, трябва ли да пиша допълнителен цвят в талона :?:

 

Как мислите ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам, имаше някакви проценти, които трябва да са с основния цвят на колата, но колко точно са,не мога да ти кажа. Иначе много зависи от полицая, който те спре.Някъде из форума имаше сайта на КАТ, погледни там, може да намериш полезна информация :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз го чух тва, а кой ще ми ги измери тес проценти :? Много тъпо са го направили, ако е с проценти....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно се мери "едно към око" :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си отвориш талона вътре пише Цвят и Допълнителен Цвят!

Приятел работи в Office 1 и е изгърмял с няколко точки защото нямаха разрешение за рекламните надписи отстрани. Лошото е че на него му взеха точките и парите а не на фирмата. Той кара колата...

 

Та ако си решил да боядисваш мини през кат преди това или веднага след това. Но при тия опашки сега...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък такова нещо не ми се връзва.Жълтото митсубиши в софия е с такув преден капак.А и Алекс не беше с капак с цвят на колата!Аз ако си ударя капака и си поръчам нов-то той идва черен а не боядисан-какво-веднага трябва да го боядисам ли-да му се невиди-тва куките гледат от всичко лев да вадят!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има си закон за движение по пътищата. Там е обяснено.

Иначе ще настане неудържима цигания. Не че не е станала вече де...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като задаваме въпроси тука, да попитам и аз..

 

Какво представлява Кру(и)з контрол? Вчера гледах предаване по Дискавъри и там използваха това за равномерно ускоряване и пестене на гориво..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Круиз-контролът е система, която позволява да се поддържат някои характеристики на движението, без намесата на водача. В зависимост от начинът на изпълнение и цената на автомобила, круиз-контролът ползва услугите на:

темпомат за поддържане на постоянна скорост на движение,

радари и

дистроник за поддържане на постоянно разстояние до предния автомобил.

Пълният круиз-контрол позволява на автомобилът сам да следи другите автомобили пред него и при нужда да намалява, дори до спиране ако трябва и да поддържа скорост и дистанция, зададени от водача. При най-добрите системи скоростта на движение е без значение.

При някои има определен миниммум на скоростта.

Някои темпомати след подаване на газ остават включени и след отнемане на газта се връшат на зададената скорост.

Други остават включени дори след натискане на спирачката и е достатъчно само да чукнеш педала за газта и отново се отива на предварително зададената скорост.

Най-често се ползват обикновени темпомати, които неправилно се наричат от някои "автопилот"!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.