Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

един проблем


mitkonafta

Recommended Posts

имам един проблем- смених фасонката на предния мигач и сега като включа десния свети си предния но левия страничен и обратно.помагайте

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахаха освен да се опиташ пак да обясниш кое свети и кое не и кое е обратното. аз не разбрах нищо, викнах майка ми да я питам да не би в мен да е проблема, а тя каза да пишеш по-смислено!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз доколкото разбирам е сменил фасунката на предния десен мигач, от което при включването му светва и един от левите, но кое, как и защо, все още нищо не е известно :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Струва ми се, че нещо си разменил кабелите на тия странични мигачи. Разгледай ги утре на светло и ако можеш ги размени обратно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами може и да има, ако страничните взимат от тях "+", не знам как точно е направена веригата,но може и от там да се взима ток за страничните ... някой по-запознат ако може да сподели, няма да му се разсърдя :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на страничните нищо не съм барал-само на предния ако там съм раменил кабелите има ли значение

А сигурен ли си че преди така не е правило и просто да не си го забелязъл!!!??? Инъче проследи кабелите излизащи от мигачите. Те минават при вилките на чистачките. Там някъде има и клема мисля. Евентуално може там да си ги обърнеш ако са сгрешени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хора тва токовете са странно нещо натискаш спирачки и колата ти гасне направо се бях побъркал моето мнение за токовете е един кадърен маистор или ако смяташ че ще се справиш виш в зелената книга "аз ремонтирам шкода" има схема на токовете

ако не я има в нета http://

[url=http://spasm.cjb.net/common/Skoda%20Books/120_Sinq/45%20el.shema%20600dpi.jpg]http://spasm.cjb.net/common/Skoda%20Boo ... 600dpi.jpg

предоставена от maxrpm

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все си мислех, че става дума за ЗаЗ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: То ясно, че е Шкода, ама от кой модел имах предвид!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, аз от ника му подозирам, че колата е дизел, пък аз 120ка дизел още не съм виждал :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, всички имаме желание да ти помогнем, но от разстояние трудно. Можеш да почнеш от проверка на предпазителите, после релето на мигачите (зад пепелника се намира), после по схемата за свързване мери напрежението във всички отсечки и връзки до всяка лампа на всеки от мигачите. Гледай за целостта на проводниците, отвори релето и го позачисти, за масата също гледай - използвай волтметър или пробна лампа. Иска си работа на принципа проба-грешка. Или пиши в кой квартал си на София, ако си от София, та някой ако живее наблизо да мине да ти помогне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хуууу!!! ДАй да почнем от начало! МНОГО Е ВАЖНО да кажеш какво си правил по колата преди да се появи този проблем с мигачите. Просто някак си не ми се вярва да дойде от самосебе си.

Поясни като дадеш десен мигач мигач страничните се объркват нали така. КАКВО СТАВА С ЗАДНИТЕ. Сигурен ли си че това се е появило при смяна на фасунгата или си си карал така без да го забележиш.

 

Местата където може да се разменят страничните мигачи- в клемореда на мигачите отпред при двигателя на чистачките. Просто смени ги там и мисля че ще е наред всичко.

 

П.П Кажи дали ти цъка реленцето както трябва(дали всичко е в изправност по веригата)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Местата където може да се разменят страничните мигачи- в клемореда на мигачите отпред при двигателя на чистачките. Просто смени ги там и мисля че ще е наред всичко.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СМЕНИХ ИМ МЕСТАТА И ПАК НИЩО

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.