Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

И аз да се похваля ;)


Recommended Posts

Вече съм автентичен член на клуба;)

От миналата седмица съм с Октавия TDI (AGR двигател, с чиптунинг) и съм очарован :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Със здраве да си я караш и много безавариини километри :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина много хубава гледка!А решетката ти каква е на Мейтинг,Милотек или........

Поздрави и от мен за придобивката-много радост и безброй безаварийни километри с тази красавица! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за пожеланията :)

... да ви се връща и да карате любимите коли с кеф и безаварийно :)

За колегата BlackPearl, не знам точно за решетката, защото я взех така, май е самоделка, но изглежда добре, нали ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми прилича на Мейтинг!Много хубаво седи.Браво :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми прилича на Мейтинг!Много хубаво седи.Браво :mrgreen:

 

Исо, а на Мийтинг не ти ли прилича :smt016 , Mattig (Матих) ли имаш предвид :mrgreen: .

 

Колега, много сгодна колица, добре изглежда, бравос ;) :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен ... много щастливи и безаварийни километри зад волана на готината октавийка :)

 

Между другото колко конски сили е ... и какво означава AGR двигател ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен ... много щастливи и безаварийни километри зад волана на готината октавийка :)

 

Между другото колко конски сили е ... и какво означава AGR двигател ?

 

Още веднъж мерси за пожеланията.

Иначе 1,9 турбодизелите, който се монтират на Шкодите са с два различни кода AGR - 90 к.с. и AHF - 110 к.с.

Това са фабрични означения за вида на двигателя.

На моят двигател има чиптунинг, който вдига мощността с около 20 к.с., не съм ги мерил специално, защото я взех наскоро, но има осезаема разлика с фабричните 90 к.с.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.