Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Upgrade на щеката за маслото на Фаворит/Форман


The Best Forman

Recommended Posts

От години се ядосвам , че не се продават в магазина комплект щека и тръба за Фелиция и са кат намерих една размазана много се изкефих , че щеката беше здрава / мотора е като топка алуминий / . Аха да я сложа на баба и се сблъсках с два проблема - диаметъра на тръбата е 10 мм , а на блока 8 мм. и още максимума спрямо оригиналната идва малко над средата :( За да показва вярно отрязах до ограничитялния ръб тръбата , а диаметъра го докарах с две последователни срязвания на тръбата на 4 по диаметъра на 8 мм. дълбочина и след това набивах първо 9 мм. ключе тип звезда и после 8 мм. , след което забърках Poxypol омазах тръбата набих я в отвора на блока , хванах я на съответния болт на термостата и вече съм модерен и няма да се омазвам всеки път като си проверявам маслото 8) 8) 8)

 

П.П. Може да се среже и само на 4 ри , но с по - дебела ножовка ... аз имах подръка от малките лъкчета , а те правят срезове под 1 мм. и за тва го правих 2 пъти туй упражнение ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Това може да ми бъде от полза, че при мен се пада най-навътре и зад гърнето и е доста неудобно!!! А самата пръчка от фелицията ли я взе?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.