Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

тампоните на двг-то на форман


Recommended Posts

дравейте, имам форман 92г от скоро, досега несъм я карал щото я правех, но на пробното кръгче забелязах, че като подам по-ряско газ, двг-то се накланя, знам, че е един от тампоните, но несъм сигурен кой. По всяка вероятност ще да е този отдолу. Ще съм благодарен ако някой който е имал същия проблем да сподели щото нямам много време да го търся сам. А в тоз момент, не ми се сменят всичките тампони.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самите тампони се сменят много лесно т.к. металната обшивка е срязана и новия тампон се набива за секунди , но задължително се свалят капака на скоростната кутия , водната помпа и конзолата под мотора , старите тампони се изрязват с нож и тогава с една отверка много лесно се махат металните обшивки .

Наистина за усукването по напречната ос на мотора най - голяма роля има долния тампон , който м/у другото се продава комплект с конзолата - 19 лв. , а само тампона е 12 лв. , но също провери да не е много сплескан и омекнал тампона на водната помпа , който също работи на усукване по няпречната ос ;)

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.