Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проекти за официален печат на АМРК Шкода Класик Спорт


Krankenstein

избор на вариант за официален печат на АМРК Шкода Класик Спорт  

19 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

След като регистрацията на клуба вече е факт на дневен ред стои и въпроса за официален печат. Тук предлагам 2 варианта и очаквам в рамките на няколко дни вашите мнения кой е по-подходящ:

 

Вариант 1:

http://skodaclassic.hit.bg/images/Pe4at%20Skoda%20club_1.jpg

 

Вариант 2:

http://skodaclassic.hit.bg/images/Pe4at%20Skoda%20club_2.jpg

 

Съкращението АМРК означава Авто-мото ретро клуб и е добавено заради изискванията на новото законодателство при регистрацията на подобни организации, което налага тази абривиатура във връзка с предмета на дейност. На всички записали се членове ще бъдат издадени членски карти, подпечатани с този печат.

 

П.П. Моля модераторите на раздела да маркират темата като важна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да питам нещо :) Предполагам, че черните участъци на печата ще са реално контурите ? Ако е така какво мислите по предложението крилатата стрела да е цялата черна :?:

 

Или пък да е бяла с удебелени черни контури :?:

 

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=7158&AlbumId=54645

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да питам нещо :) Предполагам, че черните участъци на печата ще са реално контурите ? Ако е така какво мислите по предложението крилатата стрела да е цялата черна :?:

 

Или пък да е бяла с удебелени черни контури :?:

 

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=7158&AlbumId=54645

 

Ами по принцип може би така наистина изглежда по-изчистено, но идеята беше да не се копира 1 към 1 логото на Шкода, затова е запълнено с текстура, подобна на кариран флаг и подсказващ спортния характер;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, разбрах мотива, обаче си мислех че ако това се топне в мастило едва ли ще си личи шах-мата и крилата на стрелата. Идеите ти са добри, да видим какво ще каже анкетата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично, гласувах за втория вариянт - кръглия.Изглежда по - изчистено и по-добре като цяло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, разбрах мотива, обаче си мислех че ако това се топне в мастило едва ли ще си личи шах-мата и крилата на стрелата. Идеите ти са добри, да видим какво ще каже анкетата ;)

 

Имаш право, приемам забележката - ще удебеля контура на шкода-логото, за да няма после проблем с мастилото. Колкото до квадратчетата - мисля, че са достатъчно големи и няма да има проблеми с тях... По отношение на дизайна - правоъгълния вариант според мен е по-оригинален от класическия кръгъл, който пък от своя страна е по-изчистен и текстово подреден. Нека изчакаме и още мнения все пак

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

За да не се създават противоречия направих и двата вида. Имаме си вече и печат!

 

Ето ги на живо:

 

o632889063630781250.jpg

 

и другия:

 

o632889063725312500.jpg

 

Още веднъж честито!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Брей! Много сте напреднали, докато ме нямаше!

 

Все пак, трябва печата да е един и мисля, че вторият е по-подходящ за официални документи, а с първият може да се подпечатват например членските карти и др. подобни...

 

:oops: :lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.