Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за багажник


Recommended Posts

Добър ден , днес се регистрирах тук. Спер много ме зарадва че има форум за шкодите. Карам Форман 1.3 93 година. Та сега едно въпросче , понеже зимата карам сноуборд, и искам да си взема багажник , но нямам така наречените Roof Bars.

Намерих в интернет за Фаворит , но незнам дали разстоянието е едно и също? Ако някой знае моля да каже.

Също колко горе долу струват тук?

 

fc_1_b.JPG

 

За те зи неща става дума , тези са за фаворит

 

мерси предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един колега с Favorit преди няколко месеца продаваше почти чисто нов подобен багажник за Favorit, но кой точно беше и какво стана с тоя багажник :roll: . Ако погледне темата може и да те упъти от къде да си закупиш от София такъв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.skodaowner.org/forum/viewtopic.php?t=1534

Това е темата за багажника , но дали не е продаден ... тва беше зимата .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър ден , днес се регистрирах тук. Спер много ме зарадва че има форум за шкодите. Карам Форман 1.3 93 година. Та сега едно въпросче , понеже зимата карам сноуборд, и искам да си взема багажник , но нямам така наречените Roof Bars.

Намерих в интернет за Фаворит , но незнам дали разстоянието е едно и също? Ако някой знае моля да каже.

Също колко горе долу струват тук?

 

fc_1_b.JPG

 

За те зи неща става дума , тези са за фаворит

 

мерси предварително

Не съм го продал все още. Цената му е 40 лв.(нов е 60-70) Тел. 0898 670626 или 0886 036733

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.