Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Полудявам!!!


Recommended Posts

Случват се тия неща. Човек се учи докато е жив. Наскоро бях пуснал една тема за ПТПта станали от подобно нещо. Е сигурен съм че Гогата си е взел поука

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: хаххах, единствената поука,колеги, е - не ходете с приятелките си за части! :lol::lol::lol: Междудругото, ходихме с баба Шкода малко в прованса и смея да твърдя, че се държа доста прилично,дано ядовете да бяха до тук :P .Поздрави и лек ден на всички!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, аз пък отдавна си мисля, как да зачекна тоя въпрос. Гогата вика на MB-чката баба :arrow: тва добре, ама и The Best Forman вика на Форманелата баба :roll: , нещо не се връзва, тва понятие баба много разтегливо го направихте :smt016 :mrgreen: :mrgreen: Аз на моя Дедо ли да му викам :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гога, що й викаш баба на таз фината мадама? :lol:

 

:lol::lol: Историята с "баба Шкода" тръгна от един семеен приятел англичанин,които й викаше "grandma Skoda", когато бях малък и оттогава така й остана нарицателно :lol: . ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един познат имаше 1000 МБ и й викаше "Баба Яга" :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя си е много хубава даже. Но неговата беше доста поизгнила по едно време, та може би заради това :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol::lol::lol: Че не е толкоз грозна колицата, че да й вика така :lol::lol::lol:

 

Че моя Favorit като не е педе*ас, пречи ли ми да му викам така на моменти :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята и викам кака щото е с 3 години по стара от мен :D . С лошо е наричам само като ремонтирам нещо. Само тогава е псувам. В петак е видя след доста време предишният и собственик едно аверче и коментара му беше:"Много си хуубава маика ти ш***а"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята и викам кака щото е с 3 години по стара от мен :D . С лошо е наричам само като ремонтирам нещо. Само тогава е псувам. В петак е видя след доста време предишният и собственик едно аверче и коментара му беше:"Много си хуубава маика ти ш***а"

Комплимент изпълнен с любов :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О да като се има напредвид че това му е редовен лаф. Взе да го хваща яд че ми я продаде в знак на любовта си след като бяхме оцеляли само 2мата след запоя вечерта се преместихме да си допием в колата и него му стана още по гадно :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.