Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

МУЗИКА


SKODA 105 RS

Кой каква музика обича да слуша в Шкодата си ?  

33 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Я да видим сега :) Аз съм за house-to :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе зависи си от ситуацията :) Преди време слушах по едно радио за музиката, която се слуша в колата какво влияние оказва... Оказва се, че най-много катастрофи стават по време на Бритни Спиърс :) Най-много се изострят сетивата ако се слуша някакъв рок/метъл, а обратния ефект се постига с класическа... Така, че внимавайте какво и кога го слушате ! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предимно Рок но като цяло съм музикален помияр слушам почти всичко. Колегата е прав рока като цяло ти изостря сетивата но пък поттиква към по агресивно шофиране. Съвремените хитове са ми като фон въобще не обръщам внимание. В определени моменти се пускат дивотии като Черно фередже. Лиготията става пълна. То от една тяхна песен е и името на колата ми: "Ой мари Пено де ходиш по брего..." :lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

глазувам за ДЕНС. музиката на която съм фен се доближава максимално до денс-а(от посочените) но не е съвсем същото, по точно слушам 'ragga' или както е по известно по САЩ- 'dancehall'. Понеже не на всеки му е ясно за какво говоря и какво слушам ще разясня:

прилича и е най-близко до хип-хоп-а, музика произлизаща от щатите и ямайка. Обиновенно не се пее на чист английски(американски) а на жаргон известен под името "patois".(вижте ми подписа отдолу!!!).

 

известни изпълнители са : Sean Paul, Beenie man, T.O.K., Lady Saw, Cecile и др.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като изключим чалга всичко друго понасям ... даже и изпълнените с яки , спиращи дъха ниски нови музики понасям 8) , но все пак рока и метала си е класика ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото е най-лесно да кажеш, че всичко слушаш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм раздвоен за какво да гласувам. Не мога де огранича до една музика само. В колата имам дискове и с денс музика и със сръбско. От друга страна чат пат си пускам Alicia Keys в колата. Абе трябва си различно - според настроението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гласувах за рока като по-общо понятие, от което произлиза метъла, а често се доближава и до попа... малии к'во "научно" обосновано мнение спретнах :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вероятно дали чалгата е заляла и нашия иначе тъй интелектуален форум :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам не е хубаво че няма hip-hop. За сега за радост тежката музика рулира :) Дръжте фронта!!

Skoda среща на 3-ти август на Аспаруховия мост - Motorhead, Saxon i Judaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaassss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Monsters of Rock!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

eeeeeeiiiiiiiiiiiii KADE E RAPA?

 

И аз в знак на протест гласувам за чалгата!?!

Гласувам и за Цеко Сифоня и МС Фараона

и за Гацо Бацов от Бацова маала (съсед ми е)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам не е хубаво че няма hip-hop. За сега за радост тежката музика рулира Smile Дръжте фронта!!

Skoda среща на 3-ти август на Аспаруховия мост - Motorhead, Saxon i Judaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaassss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Monsters of Rock!!!

 

май тежката музика се срина нещо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласувах за рока.

Иначе, харесвам и едни музички, които предполагат няколко лонг дринкс и размазване по плажовете при залез слънце, но там стиловете са няколко, а и ги няма в анкетата. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам не е хубаво че няма hip-hop. За сега за радост тежката музика рулира Smile Дръжте фронта!!

Skoda среща на 3-ти август на Аспаруховия мост - Motorhead, Saxon i Judaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaassss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Monsters of Rock!!!

 

май тежката музика се срина нещо...

 

:mrgreen: Sweet chalga in time... :smt109 :smt035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: Тва беше яко.Тука обаче се забелязва приймущество на фолка-всички пишат хаус,рок и тн-като гледам никой не пише за ПОП-ФОЛКА-а той на 1во място!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за пропуските ми относно "Хип-хоп" и "нямам музика в колата", но за 2то никога нямаше да се сетя да го добавя :roll: А целта на анкетата е ... просто ми беше интересно какво се чува от любимите ни Шкоди :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mай повечето гласове за чалгата са в знак на протест срещу липсата на любимата музика на "гласоподавателя"...

А следващите анкети сигурно ще са "кой какво яде в любимата си Шкода?"- демек от какво са петната по тапицерията... интересно ще бъде и "правите ли секс в шкодата?" :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо не :mrgreen: Не може постоянно само с някакви сериозни неща да се занимаваме. Трябва да има и нещо весело, с което дори и за миг да може да се отделим от проблемите си :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.