Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Отлепи ми се огледалото от стъклото:(((


BOZZZI

Recommended Posts

даам, имах този проблем.

 

Опитах сам с разни лепила, дори канонколит, но не стана. Накрая ми го залепиха за 1 минута и 5 лева в магазина за автостъкла на вагон-ресторанта (ако си в София)

 

Само един съвет - не пробвай с канонколит - лепилото е чупливо и като изсъхне на първата дупка се отчупва, а при един приятел с лада самара, счупи и предното стъкло...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си счупих дясното странично огледало и като ми изрезаха ново с нож и едра шкурка изчъгъртах останките от пластмасата,с резредител го обезмаслих и със санитарен силикон /има го по железарии/го залепих като по краищата за 24 ч го защипах с щипки за пране и на другия ден го монтирах на място и вече 2седмици е ок

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шотик, иде реч за вътрешното огледало - при Фаворита то е надеждно закрепено заедно със сенниците, а при Фелациото е лепнато на предното стъкло...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, на Felicia е модерно направено, на мой приятел с Opel Kadett въобще му го нямаше, купи си и отиде при едни джамджии, залепиха му го с някакво специално лепило, което разтваряло стъклото. Казаха му да не го пипа 1 ден - че иначе ще се счупи стъклото. Е от тогава на сетне огледалото стои като заварено за стъклото, няма дупки, няма нищо ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.