Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Recommended Posts

Привет на всички,

 

В петък, точно след потопа взех Шкодата :)

Новата Октавия Комби 4х4 1.9 ТДИ-PD

 

Още не съм я снимал, иначе изглежда така:

http://www.netcarshow.com/skoda/2005-oc ... per_02.htm

 

\:D/ \:D/ \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл :) и честито!

Моля те, погледни темата "Кой, кой е във форума" в раздел "Всеки за всичко" - там може да сложиш и снимки и да напишеш повечко за колата и за теб самия. Още веднъж - честито за придобивката и много приятни километри :)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега! ;)

 

И поздравления за избора! :smt038 :mrgreen:

 

Да си я караш със здраве и да нямаш никакви проблеми!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито и от мен, със здраве да си я караш!

 

между другото сайта, към който си дал линк е много добър, има страхотни снимки, включително и на по - стари коли, списъка със снимки има preview: http://www.netcarshow.com/ford/1965-mustang_k-code/

може да го пуснеш в интересни връзки,

 

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл колега и честито за новия автомобил :) Много безавариини километри и нека само да те радва :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво! Честито за хубавата кола! А този цвят как го водят!

 

Оприличавам го на цвета на таз дето аз я чакам - graphite grey, но аз пък съм малко скаран с цветовете - така че може и нещо друго да е.

 

Честито за колата, да си я караш със здраве и да се оплакваш само от калпавата ни нафта ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря на всички, които честитиха!

 

цветът наистина се води графитено сиво.

 

нафтата е проблем, даа. засега зареждам спринт дизел от омв.

 

за 5 дни навъртях 700 км и засега олкавания нямам (освен от прекалено чувствителната аларма, но това не е проблем на самия автомобил)

 

в най-скоро време ще я снимам и ще кача снимки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За алармата няма да се плашиш,и моята беше така след това почна да ми залепва мигача отидох в Импас да ми я настроят и тоя майстора ми вика тука идват повече Шкоди отколкото в Еура Тек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен!! :D Пожелавам ти доста и приятни емоции с новия автомобил(поне с мен е така) :P .Аз също зареждам със спринт дизел и съм доволен.Ако сложа обикновен дизел( от ОМВ ) започва леко да пуши.

Един съвет за зимата - зареждай само алпин дизел - не прави компромис със горивото, защото може да ти излезне много солено...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл ! Я кажи сега задвижването постоянно ли е 4х4 и може ли да се пуска само задно ?

 

задвижването е постоянно на предния пост, при необходимост се включва 4х4 и атоматично разпределя въртящия момент между двата моста според сцеплението. няма възможност за ръчно включване/изключване, то даже и индикатор няма да разбереш кога се е включило.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.