Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Резервна гума за 120-ка ?


nage

Recommended Posts

Колеги дайте съвет от къде мога да си взема сравнително евтина гума за 120ка (те са стандартните ... но точно какъв размер?). Трябва ми само един брой - оня ден гледам - някъв гей ми спукал задната гума , както си е колата пред вкъщи !!! А в тия жеги хич не ми се стои в София. Тъй че бързо ми трябва решение, а почти нищо не разбирам от гуми! Само да добавя - искам да си взема втора употреба за докрая на лятото и после да ги сменям всичките, че съм назад с фиансите.

Мерси

 

пс.Съжалявам ако мястото на тая тема не е тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

13 или 14, и къв точно размер?

 

Една гума 175/70 на 13 мисля, че мога да ти дам без пари. Някаква украинска беше, но все още става, карал съм с нея доста години без проблеми. Отвън е малко напукана, но протектора е добър. Едно лято ще изкара, но й трябва вътрешна.

Имам и една "Мишлен" 165/70 на 13 с вътрешна и с джанта, ползвана е предимно за резервна, протекторът е поизтъркан, но има хляб още в нея. Давам я за 10 лв, заради джантата.

 

И двете гуми са летни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако говориш за 14 цола,мога да ти дам чисто нова "Барум Брилиантис" 165/70/14 с джанта.Прати ЛС ако те интересува,ще договорим и прилична цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля че са 13-ски .. но-о-о не съм сигурен. ще проверя и ще пиша още утре.

 

 

бтв някой от вас да знае от къде мога да си купя трансформатор за ток, за зареждане на акумулатор? от ония руските, пък може и български, не някакъв професионален...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уреди за зареждане на акумулатор продават в магазините за автоаксесори и в големите вериги - Метро, Мосю Бриколаж, Практикер и пр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

oк на гумата пише 155/80 R 13 79Т

и по пътя на логиката стигам до заключението, че е 13 цола :)

пиши ми на ЛС гмс-то си да ти звънна за украинската кога ще можем да се видим

ок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък мога да ти подаря една вътрешна - спукана е на едно място (маркирано е) и е фасулско да се залепи, дори и лепенка ще ти дам, ако ги открия къде съм ги сложил... то и гумаджиите взимат некви стотинки за лепене, а пък нова вътрешна е 7 кинта :? Само лепило "Прома" трябва да си купиш от някоя железария, щото моето сигурно е изсъхнало - също струва стотинки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

лепенето струва 3 лева . с монтаж и демонтаж - 7

ха честито за тва реших да си я залепя

пък те така ми я залепиха (горе на стамболийски мисля я занесох) че на 60тия километър ми отиде пак (до село антон по подпбалканската) в селото обаче си купих една що годе нормална гума за 20 лева и аре на море

хаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.