Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с двигателя?


Recommended Posts

Когато се извади кабела на някоя свещ се чува освен нормалната промяна на работата на двигателя но и странен шум от метално ритмично чукане свързано с оборотите на колата

Нормално ли е това щото при други автомобили не съм го чувал?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само ако е възможно да уточниш при всички свещи ли го прави това. Честно казано без да претендирам за достоверност ми намирисва на клапан. Макар че ако е клапан би трябвало да се чува и на 4 цилиндъра а на 3 да се чува още повече. Дано съм бил полезен. Да видим какво ще кажат колегите. Без дасъм чул наживо немога ти помогна повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странния метален шум ако е предизвикан от някакъв дефет в двигателя би трябвало да го има и да е по - силен когато работи цилиндъра под товар , а в случая предполагам почва да тропа аванса , но все пак сподели каква е колата , правил ли си нещо за да се появи и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново.

Става дума за една Корсичка, която оглеждах за евентуална покупка.

Понеже досега каквито и проблеми да са правили шкодите тук съм намирал решение, та реших да попитам ако някой е срещал подобен проблем.

Това причукване прилича като звук малко на онова което се чува при развален лагер на водната помпа на 120ска. Чува се само когато се извади някой от кабелите, но който и да е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.