Jump to content

skoda-auto.bgautozone.bg

бъг с форума

high_octane

Recommended Posts

Помооооощ ! Имам проблем с влизането във форума... или по-точно използването му. След като влезнах ми показа, че няма нови теми/мнения... След като рифрешнах ми показа всички нови ( не съм влизал от вчера ). Кликвам да ги прочета на даден форум и.... няма нищо. Хм.. Излизам пак в главния форум и пак иконките са зелени, а нови теми няма... След малко рифрешвам и от 2-ма потребителите стават 7-8. рифрешвам и пак 2-ма. след малко пак 8 :? Нещо става :) Виждам мнения, които съм чел като нови. А няма нищо ново... :? След малко пак се появяват някви мения с нова дата, кликвам директно на тях и ме праща във форума, където са писани мения от преди 2 дена :roll: Абе нещо много шанава работа. Логвах се и излизах няколко пъти. Абе сега не знам дали съм във форума и дали има някой от тея потребители, които ми изписва. Въобще не знам дали ще се побликува тая тема... Айде ако някой администратор види това нека каже какво става :? Чувствам се като в някой наркомански филм.. :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди седмица и аз имах подобен проблем.....показва ми нови теми след като прочета една и излезна от нея няма нишо ново.......и само стари мнение. :?

Излезнах и пак влезнах нямаше зелени икони, но по дата и часа се ориентирах, че има много нови мнения.На другия ден всичко се беше нормално. :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди време и при мен стана така, направи ми впечатление че имаше доста потребители в този момент. да не би като влезнем 10-15 човека и да се побърква сървара(или там където е качен форума)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен си е така постоянно, вече му свикнах - влизам в главния форум - виждам каде има нови мнения, запомням подразделите, и след първото влизане например във "Всеки за всичко" и все едно няма нови мнения, но както каза колегата kukumitcin по датата и часа се ориентирам. Винаги е така, нямал съм случай от може би 6 месеца да вляза и да ми показва новите мнения докато ги изчета до край... Свиква се :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

redlineМ както разбирам ти правиш следното първа разглеждаш приемрно всеки за всичко ,после срещи ,после интересни връзки и тн като ги гледаш в 1 прозорец и даваш back след акто си разгледал.

аз от доста време вече така свикнах на всяка тема където има нови мнения ги отварям като нови прозорци.

отварям 3 нови прозореца с цели раздели в който има нови мнения, после от всеки нов прозорец си отварям нов със темата която ме интересува и проблеми нямам.

недостатака е че по някое време се събират много отворени прозорци но не е фатално ,струва ми се по добре отколкото да чета датите и часовете

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо не ползвате линковете към предишните страници -

Форуми » Всеки за всичко » Писане на отговор - това ми седи най-отгоре на страницата и като искам да се върна давам в/у Всичко За Всеки примерно и си показва всичко, както си му е реда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЗ досега нямам проблем с влизането дай боже и за\напред да е така!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааам, забавно е... :? Вчера цял ден си играх със рестартирания, смяна на пароли и какво ли още не, за да започна отново да използвам форума безпроблемно, но уви... :? днес пак същия проблем... От самото начало на регистрацията ми във форума проблеми не съм имал... Надявам се това нещо да се оправи от само себе си, както казаха някои колеги, че си е досадно. Ама щом не съм единствения, значи повредата не е в моя телевизор :lol: Дано админовете могат да помогнат с нещо, за да не се случват подобни бъгове...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много странно единственото нещои което ми се е случвало и то доста рядко да ми покаже тема без нови мнения като такава с но много рядко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.